Kajenje - zaprosilo za nasvet

terezija43  

član od: 27.1.2004

sporočila: 23

tema odprta - 24. nov 2006 21:19 | ogledi: 7.151 | odgovori: 96

Kadim že kar nekaj let... Med nosečnostjo in dojenjem sem seveda nehala, potem pa zoper kadila naprej. Pred sprejetjem prepovedi kajenja sem kadila tudi v pisarni, sedaj ne več. Ne kadim v avtomobilu in na cesti. Po mojem jutranjem kašlju pa smatram, da bi morala opustiti kajenje. Sama ne morem nehati in seveda najdem sto izgovorov, da tega ne storim, napr. pridobivanje telesne teže...

Ali je kdo že slišal za možakarja iz Poreča, ki te menda za 5o evrov hipnotizira ali nekaj podobnega in menda nehaš? Ali je to sploh mogoče? Za 50 evrov bi poskusila, saj porabljen denar za cigarete znaša bistveno več. Že vnaprej hvala vsem za nasvet.

Terezija Erjavec

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

24. nov 2006 21:29

Mislim, da je že bila kr obširna debata na tega gospoda. Pa ti naj kdo s plusekom pomaga. Jaz je žal ne najdem. Veliko sreče pri odvajanju te razvade! Držimo pesti! vanya

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

24. nov 2006 21:30

Moj brat je bil pri nekem gospodu v Poreču ali na Rijeki ne vem točno, ga bom malo bolj podrobno zaslišala in ti kaj napišem. Vem samo to, da je bil pri njem, mislim da avgusta, in do danes še ni prižgal, pravi da mu prav smrdi tobak. Se oglasim ko izvem podrobnosti. Pozdrav Ava

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

24. nov 2006 22:10

Ja, srečala sem eno gospo, ki je menda prej kadila eno za drugo, odkar je bila v Poreču, pa je čisto nehala. Rekla je, da je po tistem obisku ogromno jokala, da se je menda s tem čistila. LP

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

24. nov 2006 22:24

Evo številke 00385 91 531 71 60 in se naroči. Meni je uspelo in sem zeloooooooooooooooooo vesela, da ne kadim več. Lep pozdrav Iča Sporočilo je spremenil(a) IČA dne 24. nov 2006 22:32:17

terezija43  

član od: 27.1.2004

sporočila: 23

25. nov 2006 6:35

Hvala za nasvete, številko sem si prepisala in bom tudi šla. Ko opravim, sporočim kako je šlo. Še enkrat hvala. Lep pozdrav Terezija Erjavec

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. nov 2006 8:45

Kolega je šel, pa mu ni uspelo. Prve dni, ko je imel krizo, se je nekaj trudil in si z interneta sprintal slike kadilčevih pljuč, ki si jih je nalepil na steno, pa razno literaturo je prebiral, živčen je bil sto na uro. Ko ga je po telefonu poklical, mu je rekel tisti tip samo: ne brini... V glavnem, po nekaj dneh je popustil. Je pa sam že prej vedel, da to hipnotiziranje ni pri vseh uspešno, ampak se je odločil poskusiti, ker plačilo znaša približno enako kot porabi on za cigarete v enem mesecu. Zato svetujem, da poskusiš, saj praktično res nimaš kaj izgubiti. matilda

terezija43  

član od: 27.1.2004

sporočila: 23

25. nov 2006 9:00

Kako pravijo: poskusiti ni greh. Če mi ne bo uspelo, bom vsaj vedela, da sem nekaj poskusila narediti v tej smeri. Vendar pa že sedaj, ko še nisem niti poklicala, mislim, da mi bo. Če bo pa kriza prevelika, potem pa... Lep pozdrav Tereza Terezija Erjavec

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

25. nov 2006 9:26

Tereza, tudi jaz imam tisoč in en izgovor da ja ne bi prenehala. Najbolj se bojim prav pridobivanja na teži. Sporoči, kaj boš izvedela ko boš poklicala tja, še bolj pa me zanima, kaj bo, ko boš prišla od tam Torej, ne pozabi napisat. Želim ti veliko sreče. Lp moja

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

25. nov 2006 10:35

Sem kadilka že 26 let,poskusila sem že velikokrat,pa zmeraj ista pesem dan dva pa ajd spet čik v ustih.Moj svak mi je priporočal hipnozo pa tudi ni šlo še isti dan pozno zvečer sem že fehtala za cigaret,samo enga potem pa nebom več,pa ni uspelo.Pred nekaj dnevi pa sem si kupila v lekarni zvečilne nikorete in uspeva mi že ves teden ,res da vsebujejo nekaj nikotina a sčasoma bi moralo hotenje ponehat imam voljo pa tudi domači me spodbujajo. LP Bogomira Bogomira

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti