Kajenje - zaprosilo za nasvet

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

4. apr 2014 13:15

Hehe. In kaj vse se sliši... 

Lopatka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. apr 2014 14:34

hja, dojenček ni nastal iz nič.....

marjja

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

4. apr 2014 15:01

A joj, ajoj... Na kulinaričnem forumu zapisat, da smrdi pražena čebula je pa oštra.

Pa mehčalci in praški, ki so neke sorte milo v prahu... Madona, nocoj ne bom mogel spat, ker bom razmišljal, če koga moti vonj sveže opranega perila, ker se mi je pri doziranju malo ponesrečilo...

 

Kuhat tud skor ne upam več. O seksu pa raje sploh ne razmišljam

 

 

Grem na čik, na balkon. Pravzaprav na dva. Upam, da vsaj sveže kuhana  oz. nje vonj ne bo zmotil sosedov levo,desno,spod in zgor

Lp

preprost

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. apr 2014 15:29

Aja, kafe sem pozabla!!!!

marjja

kojotica  

član od: 30.7.2013

sporočila: 6

4. apr 2014 15:37

pozdravljena. Za omenjega možakarja nisem slišala, sem pa sama opustila kajenje, pred štirimi leti, brez kakršnekoli pomoči in brez tistih izmišljenih izgovorov,...saj veš kako pravijo; v volji je moč"

bili smo na žurki, v škatlici sem imela 4 cigarete in možu rekla, da to pokadim in probam nehat,...če bo šlo, super, če ne, pa kadim naprej. Zadnjo cigareto nisem več mogla do konca pokadit in sem jo dala najboljši prijateljici, ker je njej pač zmanjkalo,....evo, pa so štiri leta naokrog, jaz ne kadim, v zaprtem prostoru ne zdržim, če kdo kadi,...

 

vso srečo pri opuščanju, upam, da ti bo uspelo, kot je meni,....

kojotica

kozamurnik

sporočila: 2311

5. apr 2014 6:51

Poznam dve osebi, ki sta nehali  kaditi po principu anonimnih alkoholikov. To sta nekje prebrali in poskusili.V tem primeru ni šlo za alkohol, ampak za cigarete. Kar je v bistvu isto, droga, le z manj hudimi posledicami.

Da bi prenehali za teden,  mesec, leto, se je slišalo grozno dolgo. Nemogoče, ker sta kar naprej kofetkali in zraven kadili kot  dvaTurka!

Za en dan je pa šlo. Tako nista  pokadili nobene cigarete samo danes, potem samo jutri, pa pojutrišnjim tudi, torej 24 ur nista kadili in sploh nista mislili, da jutri pa ne bo šlo. Verjeli ali ne, brez cigarete sta že  nekaj let!

Poskusite, nimate kaj izgubiti. Vso srečo voščim vsem,  ki želite prenehati.

murnik

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

6. maj 2014 23:54

Kojotica tudi pri meni bo 19. junija štiri leta, kar sem pokadila zadnjo cigareto, tudi z namenom še to cigareto deset do enih , pol pa ne bom več.Ja, pa je ratal in to po 43tih letih.Še danes se mi fajn zdi in me ne moti, če gdo kadi zraven mene.   In kot je napisala Kozamurnik zadnji stavek poskusite.

zaja

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

7. maj 2014 8:04

Sama lahko kadim in neham kaditi ko to želim. Vse je v glavi. Večina se vas sprašuje, ča vas moti kajenje natakarjev-ic, trgovcev in mesarjev kje pa so v tej zgodbi zdravniki, ki veselo kadijo pred bolnicor''in potem ko prideš na pregled ti daje zdravstvene nasvete o škodljivosti cigaret. Sam pa lepo kadi''

LP

 

 

mamazeljka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. maj 2014 8:35

Ali pa ob 15 čez 5 zjutraj kmet pobrala bale s travnika pred tvojo hišo .

Loni Makaroni

kozamurnik

sporočila: 2311

7. maj 2014 9:18

In kaj ima to opraviti s kajenjem, LonI?

Verjetno kmet ne vstaja ob tej uri ker je len, prej zato,  ker dan zanj ni dovolj dolg.

A mleko, meso, jajca, zelenjava....vas pa ne motijo ? Menda  ja ne zrasejo v Mercatorju?

 

murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti