Božični okraski

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

tema odprta - 19. nov 2006 18:47 | ogledi: 3.475 | odgovori: 4

Rada bi kupila en okras, ki sem ga lani vidla v Europarku v Mariboru. Žica je bila na obeh koncih obešena na strop tako, da je bila malo povešena, na njej pa je bil božiček, ki se je vozil po tej žici. S tem, ko se je žica rahlo spuščala je božiček pridobil na hitrosti pa se je zapeljal tudi na tistem delu žice, ki se je začela dvigat potem ga je pa zaneslo nazaj pa spet naprej... Pa se božiček vozi. Upam, da nisem preveč zakomplicirala.

Men je blo to zelo všeč pa bi si ga mogoče kupla za v sobo. A ve kdo kje bi se dalo to kupit? V trgovinah nisem zasledila pa niti ne vem kak naj dopovem prodajalkam kaj bi rada.

vanya

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

19. nov 2006 19:11

vanya, če bo letos spet tam, vprašaj na informacijah v europarku pa bo, sem pred leti isto nareidla v leclercu, drugače ti žal ne znam pomagat. Srečno pri iskanju! maja

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

19. nov 2006 19:24

poglej v Rutarju. Tam imajo vse kaj ti srece poželi. titta

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

19. nov 2006 19:31

No sem pozabila sama to omenit - moj okras sem potem našla prav v Rutarju - kot pravi titta - ni da ni... p

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

20. nov 2006 8:21

Punce hvala za pomoč. Bom šla pogledat, na Rutarja se res nisem spomnala, drgač pa na informacije. vanya

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti