Prenovljena kulinarika

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

19. nov 2006 10:08

Ne bi rekla da ravno "zanič" tiska, ker do sedaj nisem imela problemov (glede na količino izpisanih receptov, mnenj in predlogov). Pa ne mi zamerit Jernej, saj vsi ne moremo imeti oz. slediti "moderni" tehnologiji, saj pravijo da računalnih in oprema kupljena prejšnji mesec je že "zastarela". Za moje potrebe mi zadostuje, ni panike, bomo že pogruntali kako bo najbolje! Lep dan še naprej! gordana

_pikica_  

član od: 1.9.2006

sporočila: 208

19. nov 2006 10:17

dobro je:)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

19. nov 2006 11:23

Saj ni treba imeti najmodernejše opreme. Samo na internetu je tako, da ne moreš vzdrževati združljivost za tako dolgo nazaj, če hočeš priti malo naprej. tej_a, od moderne opreme je daleč najpomembnejši spletni brskalnik. In če je tvoj star 6 let, je malo veliko. AMpak za 0 tolarjev si ga lahko nadgradiš v kakšnega novejšega, čeprav imaš star računalnik. Morda bo delalo počasneje, a vse boš videla pravilno. Lahko bi obdržal prejšnji portal kot alternativo, a v naslednjih tednih in mesecih, ko bomo uvajali novosti, se bi "zlomil" in ne bo več delal. Nimam pa resourcev, da vzdržujem dva portala. To sem delal zadnje tri mesece in verjemi, da sem komaj čakal, da bo spet le ena kulinarika. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

19. nov 2006 11:28

gordana je napisal/a:
Ne bi rekla da ravno "zanič" tiska, ker do sedaj nisem imela problemov (glede na količino izpisanih receptov, mnenj in predlogov). Pa ne mi zamerit Jernej, saj vsi ne moremo imeti oz. slediti "moderni" tehnologiji, saj pravijo da računalnih in oprema kupljena prejšnji mesec je že "zastarela". Za moje potrebe mi zadostuje, ni panike, bomo že pogruntali kako bo najbolje! Lep dan še naprej! gordana
Verjamem da nisi imela težav, ker je bila kulinarika napisana tako, da je bilo vse v tabelih, ne v slogih. Ampak Internet Explorer 6 je star pet let in takrat ni bilo slogov CSS. Z vsemi modernimi stranmi boš imela težave s tem zastarelim brskalnikom. POskusi si kaj natisniti na www.siol.net denimo... Po drugi strani pa moderni brskalniki kot so Firefox (že različica 1.0 iz leta 2004), Opera in Internet Explorer 7 znajo tiskati sloge. V nekem trenutku je treba pretrgati 100% združljivost z brskalniki iz prejšnjega stoletja, sicer nikoli ne bi prenovili izgleda. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sarlotka  

član od: 5.8.2005

sporočila: 64

19. nov 2006 14:41

Juhej! Spletka je superca! Zelo je pregledna in omogoča hitro iskanje! Zelo ste se potrudili! Hvala! LP, Loti

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

19. nov 2006 21:55

Prav zanimivo! Vse pri meni lepo dela, le pri temi "plezajoči maček" se druga stran (prva ini tretja sta normalni) pojavi vedno čisto spodaj - kot bi npr. v Wordu bila stran 2 prazna, ustrezno besedilo pa bi našel šele na naslednji strani. Nekaj časa sem čudno gledala, zakaj je vse belo, potem sem pa le opazila, da je drsnik čisto kratek in sem ga potegnila navzdol. Ali je to samo pri meni, ali pri vseh? Me čisto nič ne moti, zdi se mi le nenavadno. Pri nobeni od drugih tem tega fenomena ni, ne glede na število strani. Lp Cila Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 19. nov 2006 21:56:27

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

20. nov 2006 8:24

Jernej, spet imam nekaj čez reklame! Pa ti nič ne zamerim, tudi to mora bit. Ampak npr. na temle forumu http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=8170 mi je pa reklama moteča, ker je ne morem nikamor zriniti ali zapreti in ne morem nemoteno brati mnenj. Vem, da vzrok za to ni reklama, ampak predolg link, ki tvojo stran raztegne nekam preveč na široko. Mogoče pa bi nam lahko zaupal, kako naj naredimo "okrajšane" linke, ko napišemo npr. "tukaj", to se obarva, v ozadju pa je aktivna povezava. Saj verjetno veš, kaj mislim, samo računalniško se ne znam prav dobro izraziti. Če pa je kriva Mozilla Firefox 1.0.3, mi prosim sporoči, da v službi malo zatežim za novejšo verzijo . Drugače pa iskrene čestitke za prenovljeno Kulinariko vsem, ki ste se za to maksimalno trudili, pa tudi Tvoji družini, ki je bila ob tem verjetno prikrajšana za kakšno prijetno druženje (če pa si bolj nočni tip, si si pa skrajšal spanec, kajne). jankica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

20. nov 2006 8:51

Ne boš verjela, pri meni je pa vse v redu... Vem pa za problem predolgih linkov, ki so prej le pokvarili malo stran, zdaj pa gredo pod reklamo Ni kriv brskalnik, če napišete predolg link je pač predolg v kateremkoli brskalniku. še iščem rešitev te težave! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

20. nov 2006 9:23

Očitno si nekaj že rešil, ker je slika zdaj drugačna. Besedila odgovorov lahko berem v celoti, prekrit je le datum in ura odgovora. Hvala! jankica A sem te prehitro pohvalila? Zdaj je pa vsepovsod razteeeeegnjenooooo!? Sporočilo je spremenil(a) jankica dne 20. nov 2006 09:28:13

darkad  

član od: 3.9.2005

sporočila: 304

20. nov 2006 9:35

Ja, tudi pri meni je bilo do sedaj vse v redu, zdajle vidim pa zelooooooooo raztegnjen tekst! LP darkad

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti