Prenovljena kulinarika

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

18. nov 2006 17:29

Čestitke tudi z moje strani! Imam pa eno vprašanje, bila sem na forumu (priprava dobrega kruhka) in sem si želela izpisati eno stran, toda ko dam na "pripravo strani" se mi prikaže samo na levi strani kazalo foruma pa ni nikjer - a ni več možen izpis strani na forumu ali delam jaz kaj narobe? (Upam da se o tem že ni pisalo, kajti nisem prebrala celotne teme!) Lep pozdrav! gordana

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

18. nov 2006 17:50

poglej pod forum,nižje,mislim da je nekaj bilo narobe pa se forum začne pod kazalom,sem jaz tudi iskala in ponevedoma premikala miško ter našla zadnjo stran andreja č.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

18. nov 2006 17:59

Hm, ne razumem dobro. Kako se forum začne pod kazalom? Mislite meni? Meni je na levi, desno je pa forum, a ni tako? Priprava za tisk mislite nastavitev brskalnika za tiskanje, ker posebne opcije mi nimamo za tiskanje strani iz foruma. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

18. nov 2006 18:17

Jernej, nič osebnega, ampak po temle postu sem pa jaz postal zatežen. Ja, pogrešam tiste ikonice, nostalgija gor ali pa dol, in sem jih raje uporabljal kot pa iskalnik. Tudi mi ni jasno, zakaj bi ga, ker so bile ikonice bližnjica, ne pa podvajanje informacij. Če je tak problem skopirati par vrstic iz kode prejšnje kulinarike in jih napopati v novo, potem pač jih ne bo; ne razumem zakaj tako napadalen odgovor. Sicer pa, zgleda nisem edini, če je več pisem na isto tematiko... In glede na to, da sem ateist, bom zaključil z: Zame debata zaključena. Kolikor ust, toliko okusov in Ne da se ustreči vsem. Andrej Sporočilo je spremenil(a) drejcek dne 18. nov 2006 18:21:34

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

18. nov 2006 18:24

Ikone so bile bližnjica na kaj? Če si hotel poiskati vse sladice na črko A nisi mogel. Bile so bližnjica le na en sam pogoj pri receptu. To bližnjico je nadomestil zmogljiv iskalec, ki je potreben, če želiš med 6500 recepti najti to, kar želiš. In ni problem napopati tiste ikone, samo na novo stran prav nič ne pašejo in bi moral Bojan risati druge ikone, ker pa so vse te in še več informacij dosegljive preko iskalca, bo raje narisal kaj drugega, da bomo vsi na Kulinariki kaj novega uporabnega. Prav res se ne da ustreči vsem. Najbolj glasni so pa ponavadi tisti ki "največ prispevajo" z denarjem, recepti ali kvalitetnimi prispevki. No, kakorkoli, tebi pač nismo ustregli. Žal. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

18. nov 2006 18:26

Jernej - prej sem s foruma določene zadeve (recepte, mnenja, predloge), ki so me zanimale enostavno sprintala - šla sem na "predogled tiskanja" (zgoraj sem narobe napisala - se opravičujem) in si enostavno izpisala željeno. Zdaj recimo če grem na "predogled tiskanja" mi pokaže samo na levi strani meni na desni strani pa mi foruma ne prikaže. Zato sem vas želela vprašati če mogoče veste za kaj gre! Saj ni panike, medtem sem že našla novo varianto za izpis - enostavno prekopiram v zabeležko, tako da ni problema! Lep večer še naprej! In še enkrat čestitke za vse izboljšave celotni ekipi! gordana

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. nov 2006 20:04

Bravo, sedaj tudi meni vse dela, pred pol ure ni! ežoj

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

18. nov 2006 20:49

Aha, zdaj razumem v čem je problem. To tiskate z Internet Explorerjem 6. Ta tako zanič tiska že od nekdaj, da... se ne čudim če sploh ne tiska strani narejenih v slogih, kot imajo spletne strani zdaj. To težavo ima le Internet Explorer, Firefox in Opera lepo tiskata, morda tudi Internet Explorer 7, ga nimam doma... V zabeležko? Zabeležka deluje le pluskom, ne vem ali si plusek, če nisi ti bo jutri nehala delati. Bom pa zaradi napak v IE moral narediti še pripravo za tisk foruma, kot sem naredil za recept. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

19. nov 2006 0:39

Lahko bi pa vseeno ostal portal z prejšnjim izgledom s tem, da ta ne bi uvajal novosti in bi ostal ves čas enak.To bi bilo res super.Tako bi imeli možnost vsi tudi tisti z zastarelo programsko opremo. Sem že namreč nekje videla, da se tudi tega poslužujejo. Jaz imam namreč res star računalnik in to celih 6 let, zato verjetno prihaja do teh problemov, ki sem jih izpostavila že odzgoraj. Hvala. tej_a

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

19. nov 2006 10:01

Meni je zelo všeč,da se ob receptu z fotografijo le ta takoj prikaže. Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti