Dobro kosilo v trebnjem ali okolici

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

tema odprta - 16. nov 2006 13:20 | ogledi: 4.228 | odgovori: 6

Saj vem, da je bilo pred časom nekaj hude krvi okoli raznih priporočil lokalov, ampak me vseeno zanima, kje v okolici Trebnjega bi se dalo pojesti (zelo) dobro kosilo?

strelka

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

16. nov 2006 16:22

Šeligo ima tudi okusno hrano (center Trebnjega). modrijan

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

16. nov 2006 19:37

Definitivno Javornik ali Rakar. urssula

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

16. nov 2006 19:50

Prisegam na Vilo Rakar - dobro, sicer ne prav poceni, izredna postrežba. Smo bili tam, ko smo v družinskem krogu "zapili" sinovo diplomo. Je bil moj sin tako presenečen, da z očijem poznava tako ful kul lep lokal. Prepričajte se! Veronika

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

17. nov 2006 10:03

Super, hvala lepa za odgovore! Verjetno si bo treba vzeti čas za obe zadevi. strelka

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

27. nov 2006 15:36

Če človek že vpraša za nasvet, se spodobi dati še povratne informacije: Glede na to, da nisva imela ravno toliko časa, kot bi si ga glede na priporočila želela vzeti za Vilo Rakar (sva jo pustila za drugič), sva šla k Javorniku. Ker sva prišla že ob 12-ih, ko začenejo, naju je precej zeblo in sva kosilo pojedla v jaknah Ker pa sva bila edina gosta, si je natakar lahko vzel čas samo za naju. Odločila sva se za degustacijski meni, saj sva tako lahko poskusila večino njihovih specialitet. Moram pa reči, da sva bila malo razočarana. Večina jedi je bila močno preslanih za najin okus, na gratiniranih jedeh pa je obilica poceni sira čisto ubila tisto, kar je spodaj. Biftek, ki bi moral biti medium done, je prišel zelo prepečen, pa tudi okusen ni bil pretirano. Svetle točke so bile sezamov hlebček, lignji poljnjeni s škarpeno in orehove palačinke. strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti