Nakupi po e-bay

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

14. sep 2006 18:10

jernej je napisal/a:
Na PayPalu smo le preko kreditne kartice in le za PLAČEVANJE, če jaz prodajam preko Ebaya ne morem sprejemati denarja preko njegovega računa. No ja, nisem Slovak Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Ma ja, totalno bedno. Spet najbrž neka čudna fora, tako kot amazon.co.uk pravi da nismo v EU in za pošiljanje knjig v Slo npr. računa več kot enkrat večjo poštnino kot v "stare" države članice EU. Pfej. lp, Marija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. sep 2006 19:13

Ja nemška pošta nas je dala pa v Cono 2, v 1 so pa vse tudi nove države EU. Razen Slovenije. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

15. sep 2006 7:04

jernej je napisal/a:
Ja nemška pošta nas je dala pa v Cono 2, v 1 so pa vse tudi nove države EU. Razen Slovenije. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
ha,ha, da si nebi mi slovenčki domišljali, da smo res v EU ! Jaz sem sicer kupovala le knjige prekom amazon.de, pa je bila poštnina res visoka !

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

15. sep 2006 8:57

Iri, sama zelo veliko kupujem preko e-Baya in do sedaj še nisem nikoli imela nobenih neprijetnosti! Ima pa Jernej prav, ko piše o poštnini za Slovenijo...res nas uvrščajo tja nekje med bušmane. Napišem konkreten primer: junija ,ko sem bila doma na dopustu ( drugače živim na NL) in sem hotela naročiti za vnučka majice z znakom Wimbeldona, bi bila poštnina za Slovenijo 49 evrov, jaz sem jih naročila, ko sem se vrnila nazaj na NL in sem za poštnino plačala 11 evrov!!! Kaj naj vam še rečem??? lp Nena Nena-morje

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

15. sep 2006 12:46

Mojega kolega in še 15 drugih je eden pošteno nategnil. Plačali so prenosni računalnik pa jih ni dostavil. Tip je nekje iz Nemčije, sedaj ga sicer sodno preganjajo pa so prišli do tega, da mu nimajo kaj vzeti ker nič nima. Kljub temu še vedno kupuje preko e-Baya. Ponavadi si robo naroči na pošto (poštno ležeče) v Avstrijo, ker tam poštnina ni tako draga. Doma smo 10 min vožnje od meje. lp K

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti