Praska na steklokeramični plošči

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

14. sep 2006 21:51

No, tudi pri nas se je že prvi teden pojavila praska, kar tako sama od sebe in je po treh letih še vedno lepo vidna.Dobrote se še vedno kuhajo, bolečina pa je minila. Pozdravček,(kaj hočemo tudi mi imamo vsak dan kako gubo ali prasko več, a ne..!) kobra 1

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

15. sep 2006 7:30

Tudi jaz uporabljam čistilo za steklokeramiko od Mr.Muscolo in sem z njim zelo zadovoljna.Kakšne praske na srečo še nisem opazila,ampak čisto takšna,kot je bila nova pa le ni več,se na njej opazi kilometrina vsakodnevnega kuhanja. Če kdo trdi,da je po nevem koliko letih plošča takšna kot prvi dan se laže,ali pa jo imajo doma samo za okras. Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

15. sep 2006 10:52

Marjetka cvetka, pri nas doma je SK plošča po petih letih uporabe še vedno brezhibna. To ne morem reči za rob plošče, definitivno pa za samo ploščo. Na njej kuha moja mama za bratovo družino. Veliko kuha. Vse sorte stvari. Ni ene praske in nič. Skratka kot nova. Po vsakem kuhanju jo očistijo. Nikoli ne kuhajo na umazani plošči. mimika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

15. sep 2006 11:23

Jaz tudi verjamem, sicer pa v navodilih piše, da je treba tiste plošči bolj nevarne ostanke odstraniti, ko je plošča še topla, da se ne zažrejo. Prask pa tudi pri nas, sicer šele po letu in pol, še ni. Loni Makaroni

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

15. sep 2006 12:02

Pri najboljšem sosedu sem takoj ko sva zamenjala plinski štedilnik za steklokeramiko kupila tudi čistilo,obstaja Mr.Musculo in Delu,jaz raje uporabljam drugega-delu,sem z njim tudi zelo,zelo zadovoljna.Enkrat sem opazila na površini male praskice ampak se je vse odstranilo,mogoče ne prvič ampak pri drugem čiščenju pa 100%.Sicer pa vem,da če nekaj uporabljaš vsak dan ne more biti večno takšno kot je novo,se pa trudim... andreja č.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti