Dekliščina

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. sep 2006 12:48

Hvala vsem, sem že razdelila ideje. Lidka, ti kar napiši, te naše babnce niso nič fine, so za vse oslarije, pa tudi na kmečkem turizmu bo. Lahko pa za kdaj drugič shranim. Lep pozdrav! tumpika

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

7. sep 2006 12:50

Ah, zakaj bi bili tiho? Kar na dan z idejami, meni se zdijo pa super! Se pač prilagodijo situaciji, ljudem in kraju praznovanja! Kaj pa bi brez smeha, zabave, izvirnih idej in dobre družbe? Življenje bi bilo takooo dolgočasno! Živa

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. sep 2006 12:53

Petra 1 je napisal/a:
Da pa ne bo pomote..Tumpika je spraševala za razne igre, sem pać povedala kaj sem doživela..ni pa nujno, da bo to vzela v zakup. Smo se šli še druge igre, pa bom sedaj raje tiho. Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 07. sep 2006 12:13:08
Petra 1, lepo prosim, ne utihnit...nas je tukaj najbrž dosti takšnih, ki nam mejkap in finoča "dol visita", ko gre za dober žur - smeh je pol zdravja, pravijo! Lepo prosim...nadaljuj..... Ognjič

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. sep 2006 12:59

Petra daj še kakšno igrico povej, meni se zdi pa fajn. Ma meni ne bi bilo nerodno. Bodo ideje še prav prišle. jade

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. sep 2006 13:04

No, mi smo na poroki naštimali pričama krožnik z moko, v kateri je bil kovanec. Morali sta ga z nosom izbezati ven. To je bila njuna kazen, ker so ukradli nevesto. Tudi nosek se je lepo dal spucat, druga priča, ki je not pihnila je bila pa bolj bela... Torta, ki je balon, okrašen s smetano. Moj oče je mami lepo prinesel torto, bila je krasna ribica. Še dekorerja je imel s sabo, da je ribico uštimal še v zadnji minuti. Ko je zarezala, se je sesedla... Potem so razne kočije, za kar rabiš besedilo. (Ga imajo vsi muskontarji...) Pa moške se postavi na stol, ženske pa čimprej čez hlačnice po notranji strani spravijo vilice. Moški stojijo na stolih pa čimprej brez pomoči rok pojesti kos potice... Napišem, ko se še kaj spomnim... Zdajle tole na hitro. Ognjič, če si urejen, še ne pomeni, da si fin... Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 07. sep 2006 13:12:31

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

7. sep 2006 13:17

AMERIŠKE ROŽE Daš slavljenki na mizo lep lonec za rože in ona ga mora zalit.......kam pa pridemo, da rože ovenijo...mož je nezadovoljen...po feng šuju pa sploh katastrofa...... in ona zaliva , zaliva zemljico....... KAJ PA JE V ZEMLJICI????? no to je treba prej pripravit....vzamejo se raznobarvni kondomi in se zakopljejo v prst z vhodom. V ta vhod se da - v kondom šumeča tableta...kalcij...c vitamin..., ampak tako, da je v stiku z zemljo, zgornji del kondoma se samo malo zapogne in posuje z zemljo narahlo !!!, da samo malo štrli ven. Ko je v teglcu, se rahlo vidi iz zemlje rdeča,rumena...barva kondomov.... Ko ona zaliva z vodo...pride voda do šumečih tablet...začne se sproščati plin-oz mehurčki in tisti rahko zakrit zgornji del kondomov švigne pokonci!!!! Smeha za pop*****. Petra 1

špelca marelca  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

7. sep 2006 13:22

Zgleda da za ta prave dame niso dekliščine. metoda Sporočilo je spremenil(a) metoda dne 07. sep 2006 13:24:29

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. sep 2006 13:30

Ja, Petra, to je dobra fora na dekliščini!!! Sem že čisto pozabila nanjo... Pa na dekliščini bodočo nevesto oblečejo v stare pradpasnike, ji nadanejo ruto, potem mora pa dojenčka, plastično lutko previt. Ker mnoge niso vešče previjanja, je tudi tu smeha za dol past. Če je še un govoreč dojenček, ki ga je treba zibat, da neha jokat, še toliko bolj... Dojenčke ponavadi posodijo ženske od svojih otrok...

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

7. sep 2006 13:35

pa mora bit tist, ki še lula.... Petra 1

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. sep 2006 13:39

Ja, no vse v tej smeri prinese dosti smeha...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti