Hrana na poročni dan

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

4. sep 2006 11:24

Draga Ognjič... (noče mi odpret smeška - ploskanje)... kaj če bi predlagale kar kakšno dostavo pic... ha-ha-ha Pozdravček!

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

4. sep 2006 11:25

Ko sem se jaz poročila (tega je že zdavnaj), so prišli nekateri sorodniki od daleč in moja mama je zanje skuhala obaro (ob 11. dopoldan), potem so pa vsi veseli (in siti) sodelovali pri poročnih ceremonijah do večerje v gostilni. Od doma so šli že zgodaj in "nekaj toplega" se je že prileglo. Danes so transportne poti krajše (ali pa tudi ne). Torej se je treba prilagoditi gostom, ki smo jih povabili in smo do neke mere odgovorni tudi za to, da zanje ustrezno poskrbimo. Še posebej, če so to starejši ljudje. Zobe pa naj si ljudje umivajo tako, kot so sicer navajeni (nekateri po vsakem obroku, drugi redko), poročna slovesnost ni namenjena pr(i)evzgajanju higienskih navad. Danca

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

4. sep 2006 11:43

Ognjič faca si res

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

4. sep 2006 12:00

Staša, a bi zaupala link do recepta za tvoje slane rogljičke (pa magari če so brez maka)? Hvala vnaprej! smrketa

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

4. sep 2006 12:07

Evo ga! Priporočam, da v testo vmešaš čim več mleka. Enkrat sem ročno mesila in sem vmešala samo 5 dcl, ker sem bila lena, pa so bili presuhi ... Se splača malo potrudit. Zdaj ko imam mašinco za mešanje, pa jo sploh pustim kakšnih 15 minut delat, da se lepo vpije in so potem super. Če jih lepo zaviješ stojijo tudi dva dni, drugače jih pa lahko zamrzneš in odtajani so ravno tako dobri. No, čez tople jih seveda ni... http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=2728 LP Staša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2006 12:15

Ladies, čemu takšen ofenzivni gard? Ost moje misli je šla v to, da velja tradicijo/običaje smiselno interpretirati s kontekstom trenutka in časa, ki ga živimo zdaj. Če je prigrizek pred poroka navada, naj bo - ampak, ljubi bog, to je vendar v Sloveniji, v Sloveniji je nemogoče, da bi se kdorkoli peljal iz kraja A v kraj B toliko časa, da bi se vmes zlakotnil do te mere, da bi ga bilo treba nahraniti, ker drugače bi pa revež "omedelel"... Zato sem mnenja, da pri tem prigrizku ni treba pretiravati. Tudi pri hrani (a je v resnici že kdo bil na kakšni svatbi, kjer je ZMANJKALO, hrane? Da vas vidim?) in darilih velja biti zmeren. Hrana na svatbah in spremljajočih ceremonijah je bila zato, da so se ljudje najedli, ker drugače hrane ni bilo v izobilju. Danes temu ni tako, zato je zmernost na mestu. Ali pa primer šrange_Šranga - to je pomenilo, da je druga družina prišla po nevesto, nevestina družina pa je s tem, ko je dala balo, doto in pogostial vse, ki so prišli po nevesto končala obdobje,ko je bilaEKONOMSKO ODGOVORNA za dekle, ki se sedaj poroča. Zdaj takih ekonomskih in socialnih rezov ni več in na takšen način se tudi interpretira današnja šranga rutina, ki je po vaseh precej prisotna. Smiselno isto velja tudi za postavljanje mlaja (kot dobrodošlica novemu paru). Ob tem se spominjam sodelavke, ki živi na vasi: rekla mi je, da so se zelo zabavali pri postavljanju mlaja, mladi par pa ni bil tako navdušen, as a matter of fact sta se po šestih mesecih že ločila. Časi se spreminjajo in mi z njimi.... Darila in svatba: Ideja je bila v tem, da se vidi, kaj je kdo od svatov prinesel, da se bo vedelo, kaj mu dolgujemo, ko bomo v obratni poziciji in bo treba obdarovati svatu. V bistvu zelo prezentno DOLGOROČNO BLAGOVNO POSOJILO.. Hočem reči, poroke in spremljajoče ceremonije so imele nekdaj eno zelo močno in racionalno ekonomsko komponento in naj me nekaj štrafne, če je v preteklosti kakšen financer/organizator vse parade šel v minus. Danes pa tega razmisleka ni. Industrija wedding organizerejev se je razmahnila tudi pri nas in ljudje si v želji, da bi imeli sanjsko poroko in svatbo in da, če ravno ne bo sanjska, da bo pa vsaj lepša od sosedove in če že ne bo leoša, da se bo o njej vsaj govorilo po lokalni skupnosti. In to stane do točke, ko se ljudje fino zakreditirajo, ekonomskega učinka, ki jo je imela mogo bolj rudimentarna kmečka ohcet, pa danes tako ali tako ni. V kontekstu umanjkanja pozitivnega ekonomskega učinka svatbe velja biti zmeren, ko se načrtuje poroka. Glavni zvezdi tam sta ženin in nevesta. Ostali so za stranske vloge in statiste. Mimogrede, imam kolegico, ki je nekaj časa opravljala poročne obrede. Njene zgodbe o razposajenih svatih na poročnem obredu bi bile dober štof za kakšno angleško humoristično serijo...Ne morete si misliti, koliko riganja, prd__nja, kolcanja itd je na takih obredih. Nemogoče, da ima toliko ljudi dejanske zdravstvene probleme s prebavo. Prej manjka manir. Umivanje zob, to je tudi manira. Na porokah je ponavadi maximalno 10% ljudi, ki imajo proteze, ne se, prosim sedaj šlepat na stare mame, če se kdo sam premalokrat čisti zobe... Vendelina jr.

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

4. sep 2006 12:49

Vendelina, saj dusmar ni vprašala, česa naj ne postreže. Ona sprašuje, kaj NAJ postreže. In če sprašuje, kaj naj postreže, potem je smiselno, da ji s kakšno fino idejo pomagaš in prav nič na mestu ni, da jo učiš, kako naj postopa s svojimi gosti. Navsezadnje se prazni njen žep in ne tvoj, kot bi človek pomislil glede na tvoje odgovore. Če bi meni kot svatu (ali gostu) nekdo na pladnju namesto grižljajčka ponudil žvečilko ali pa celo ščetko s pasto, bi verjetno porabila kar nekaj časa, da bi poštudirala ali je nor ali pa se norčuje iz mene. Pa še to: v svojih 35 letih sem bila na že kar nekaj praznovanjih, tudi takih z maso ljudi. Verjemi, da nisem še nikdar doživela množičnega prdenja, riganja in kolcanja. Niti človeka z neumitimi zobmi. Pa so zobje ena od prvih stvari, ki jih pri človeku pogledam. Po tvojem bi bilo tudi dobro, da se gostom priporoči, naj si postrižejo nohte na nogah in postrižejo kocine iz nosu, predno se odpravijo od doma? Pa tudi brez zamere! zvitorepka

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

4. sep 2006 13:02

Vendelina, se moram strinjati s Tabo z vsem kar si povedala. Osebno mi poroka pomeni lažje komuniciranje partnerske skupnosti z državnimi organi, zato smo pri nas za golo poroko in nič drugega. Nevesta + Ženin + nekaj zelo bližnjih ljudi, ki jih Ti posrečeno imenuješ statisti. Četudi sem doma s kmetov, da ne bo pomote. Ne vem, pa da ne bo zamere... v kontekst moje osebnosti ne sodi poroka "kdo bo imel več svatov", ne sodi šranga "kolko bomo pa te olupli", ne sodi požrtija z ne vem koliko rihtami, ne sodi ansambel "mi smo pa vredni 500 jurjev". Pa koliko je v naši žlahti navada, še zamere koga si in koga nisi povabil, moja mama - ki bi obvezno imela pregled kdo je kaj prinesel in kdo ni, pa žlahta, ki sedi vsaka na svoji strani dvorane. Dva milijona tolarjev raje porabim za dve leti sanjskega dopusta samo z mojim dragim in najino pupiko, in se ne rabim niti minute sekirati. Spoštujem vse ljudi, ki imajo radi velike poroke. Kapo dol pred nevestami, ki se brez kakršnihkoli pomislekov integrirajo v vso to ceremonijo, imenovano poroka. Jaz enostavno nisem oseba za kaj takega. Anja

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

4. sep 2006 13:13

Anja........ imela sem natančno takšno poroko, kot praviš. Brez ceremonialov. Brez ohceti. Samo kratka pogostitev tistih nekaj "statistov". Ker niti jaz, niti moj mož nisva želela pompa. Ampak vrašanje, ki ga zastavlja dušmar se glasi: Kaj postreči gostom? in ne: Kakšno poroko naj imamo?. Zato: če ima kdo idejo, kaj naj dušmar postavi na mizo, naj ji pove. Vsi ostali, ki bi radi svetovali, kakšno poroko naj ima, pa zadržite mnenja zase. zvitorepka

nenika14  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

4. sep 2006 13:28

By the way draga Vendelina jr. ti verjetno nisi poročena a ne? Pa verjetno imaš toooooliko izkušenj na tem področju da lahko vsem pamet soliš? Daj skuliraj se malo, pa enkrat napiši kak normalen in prijazen odgovor. Pa lep sončen dan še naprej. nenika14

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti