Živila, ki vsebujejo železo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. sep 2006 9:55

Skratka, Drejček, za domačo prozivodnjo šumečih tabelet priporočaš uporabo železnega prahu - v žebljih so še druge kovine, odvisno od tegak kako so obdelovali material? Vendelina jr.

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

1. sep 2006 10:30

šumečih tablet lih ne bi doma delal, drugač pa ja; lahko tud kis vzameš, pa malce železovega prahu not, ni vraga da ne bi vsaj mal pomagal... LP Drejček

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

1. sep 2006 10:46

Najmanj, kar sem želela je, da se zaradi mene in mojega železa tukaj spričkate. Kot sem že napisala, hvala vsem za odgovore in nasvete, tudi tebi Drejček. Vem, da mi želite pomagat po najboljših močeh, jaz bom pa iz vseh nasvetov že izluščila srž in ravnala, kot se zdi prav meni. Želim vam lep dan, predvsem pa lep vikend zvitorepka Sporočilo je spremenil(a) lisicka dne 01. sep 2006 10:47:10

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

1. sep 2006 10:52

Pravkar mi je kapnilo Glede na to, da mi aki priporoča teran, pa je moja hčerka pri 11 letih vendarle še premlada za alkohol; je pa opcija, da teran uporabljam pri kuhi... Alkohol izpari, železo pa sigurno (?) ostane? zvitorepka

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

1. sep 2006 11:02

sej se ne kregamo samo debata je stekla, nič drugega, vsak pač proba pomagat kakor ve in zna, pa lisicka, verjetno nisi edini odjemalec teh informacij, čeprav si temo odprla... ne bit tolk posesivna LP Drejček

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

1. sep 2006 11:19

Najbolj naravno prehranjsko dopolnilo k naši osiromašeni prehrani je Floradix FLOROVITAL - ŽELEZO, VITAMINI IN ZELIŠČA. Na internetu poglej pod Floradix FLOROVITAL! 100% preizkušeno, tudi na sebi. Priporočam, ga kot dopolnilo k prehrani, pri spomladanskem čiščenju (beri postu),kronični utrujenosti, pred in po operaciji, ob močnih krvavitvah, v obdobju mene.... Je brez konzervansov 100% naravno, zato ga je potrebno hraniti v hladilniku. Kupi ga v lekarni, da se lahko še dodatno informiraš! (Ko dobim nazaj še eno od mojih kjig o prehrani, kjer posebej piše tudi o železu v prehrani, se spet oglasim. Lp, kobra 1

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

1. sep 2006 11:24

Drejcek, ženske smo že po naravi malce posesivne........ zvitorepka Sporočilo je spremenil(a) lisicka dne 01. sep 2006 11:24:50

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

1. sep 2006 11:27

vem, ja, mam eno tako... LP Drejček

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

5. sep 2006 16:07

lisička, meni res pomaga samo meso, čeprav nisem ravno velika ljubiteljica mesa. Zelenjave, tudi zelenozelene in temne in rdeče in vijolične pojem veliko, pa ni dovolj. Če nekaj časa jem še manj mesa kot po navadi, mi železo pade še bolj kot ponavadi in mam probleme. Najboljše je rdeče meso, tudi zdravniki so mi isto svetovali... Veri

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. sep 2006 18:39

kobra 1 je napisal/a:
Najbolj naravno prehranjsko dopolnilo k naši osiromašeni prehrani je Floradix FLOROVITAL - ŽELEZO, VITAMINI IN ZELIŠČA. Na internetu poglej pod Floradix FLOROVITAL! 100% preizkušeno, tudi na sebi. Priporočam, ga kot dopolnilo k prehrani, pri spomladanskem čiščenju (beri postu),kronični utrujenosti, pred in po operaciji, ob močnih krvavitvah, v obdobju mene.... Je brez konzervansov 100% naravno, zato ga je potrebno hraniti v hladilniku. Kupi ga v lekarni, da se lahko še dodatno informiraš! (Ko dobim nazaj še eno od mojih kjig o prehrani, kjer posebej piše tudi o železu v prehrani, se spet oglasim. Lp, kobra 1
Ja, res pomagajo, a kilogrami? Sicer jih nisem dolgo jemala, vendar sem šla gor kot kvas. Tudi jaz bi svetovala rdeče meso. Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti