Eurospin

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

19. jan 2008 16:21

Jelenckova, če te pot zanese (saj daleč nimaš) v Radeče, je zelo lepa EuroSpin trgovina na križišču, tik pred mostom čez Savo, na levem bregu Save, daleč bolj urejena kot v Ljubljani, svetla, prostorna, zelo dobro založena (danes preverjeno). Čez cesto sicer ni trgovine za velike fante, je pa gostilnica. rimljanka - zasebno mnenje

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

19. jan 2008 17:20

A res? To pa nisem vedela, da je tam boljše. Moja dva sta že bila tam, pa nista nič rekla. Ja, gostilna mojega ne gane kaj dosti, bo pa voziček vozil. Jelenckova

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

19. jan 2008 18:45

Mi kupujemo v Evrospinu testenine, sokove, slane prigrizke, vedno kupimo nekaj novega in smo skoraj z vsem zadovoljni. Edino briketov za muco ne bomo več kupili tam.Jih je imela naša muca zelo rada, nekaj časa smo ji kupovali samo te, pa je fasala ledvične kamne. Kakšen mesec je lulala kri, dajali smo ji antibiotike, c vitamin, dieto pa je imela kar celo leto. Je rekel veterinar, da zaradi enolične prehrane.

Ravno danes pa sem kupila pustni kostum za sineka- opico za 15 eurov. Ful je srčkan.

Saša

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

22. jan 2008 20:34

hoj! kupujem parmezan ( oz. grana padano ), pašto, sir briolo ( ta plav ), sladko smetano, papirnate brisače,pesto,jedilno čokolado, suhe jurčke,tuno v kozarcu,artičoke v olju, zamrznjene kozice, deksal za črno perilo, čistilo za steklo. občasno pa še kaj. sem zadovoljna! razmerje kvaliteta-cena se mi zdi o.k.. moje mnenje. GOSPAKATJA

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

22. jan 2008 21:19

ena je omenila da kupuje tudi tartufe. Jaz jih še nisem zasledila. Ja jaz tudi kupujem jedilno čokolado in suhe mešane gobe. Teka

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

24. jan 2008 10:12

Na vsaka 2 meseca 1 x. Obvezno kupim Dexal za ročno pomivanje posode, wc obešanke, čistilo za wc, razmaščevalec, tekoče milo Neutro, olivno olje, sodo bikarbono, jedilno čokolado, pistacije, mandeljne. V glavnem izdelke, za katere sem izredno zadovljna s kvaliteto, hkrati pa imajo bistveno nižjo ceno kot npr. Mercator ali Spar. Lp PISTACIJA

*T*A*N*J*A*  

član od: 27.11.2007

sporočila: 30

24. jan 2008 10:19

Splača se kupiti testenine, torteline, mocarelo. *T*A*N*J*A*

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

24. jan 2008 10:20

Teka je napisal/a:
ena je omenila da kupuje tudi tartufe. Jaz jih še nisem zasledila.
Ali so mišljene gobe ali sladica? Mislim, da imajo v hladilniku sladico, ki se ji reče tartufi: Kroglice iz napolitanke, ki so polnjene in prelite s kremo.

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

24. jan 2008 10:32

Jaz kupujem v Eurospinu le določene izdelke: Riž modri : zelo dober testenine: zelo dobre fižol, koruza : dobra papirnate brisače (pakirane 4 skupaj), WC papir (v rumeno prozorni embalaži), papirnate robčke: dobri krekerji: zelo dobri Ostalih stvari pa ne kupujem, ker jih ne poznam in sem zato kar malo skeptična , slišala pa sem od drugih, ki pravijo, da so šamponi, kolodonti, kreme zanič. Drugače pa mislim, da je roba tako kot v drugih trgovinah podobna, nekaj dobre in nekaj slabše pa naj bo to Mercator, Spar ali pa Eurospin, cenovno pa so med seboj seveda različne. s.marinka4

neznan uporabnik

24. jan 2008 12:28

Seznamu moje predhodnice bi dodala le še feta sir, mehčalec Dexal in zalo zalo pri nas oboževano paradižnikovo mezgo. Kupujem ponavadi litrsko v tetrapaku, sedaj pa se te ne dobi, tako da kupujem tisto v steklenici 0,75 l, ki pa je seveda tudi dražja. Slišala pa sem, da je Euro spin kupil diskonte Hardi, tako da upam, da bo končno tudi pri nas namesto Hardija kmalu Eurospin. tedi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti