Eurospin

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

3. dec 2007 19:32

Saj res, zamrznjeno baziliko in riž za rižote pa sem prej pozabila napisati. No, tudi to kupujem v Eurospinu :) s0ncek* Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 03. dec 2007 19:32:14

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

3. dec 2007 20:22

Mi živimo v bližini Eurospina, mislim da je bil prvi, ki so ga odprli v Slove3niji. V začetku je bila taka gužva, da je daleč naokoli nisi dobil prostora za parkiranje, iz trgovine so vozili kot da je na trčetrt zastonj.... sedaj pa se je to umirilo. Mi kupujemo testenine, paradižnikove omakce, papirnato galanterijo. Posebno zadovoljna pa je naša mucka, ki dobi dobro in poceni hrano in pesek. lp tadeja tadeja 13

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

3. dec 2007 20:42

v mojo košarico pa pade kakšen sirček, rikota, mascarpone,paradižnik in testenine ter olje. se mi zdi da je bolje na fernetičih oz. cene so nižžje kot pri nas. moje mnenje, lp tanjaj

Desire  

član od: 5.4.2007

sporočila: 50

3. dec 2007 21:27

Midva z možem pa grema dvakrat na mesec v Evrospin po: - fižol luščen, - mleko, razni namazi iz skute, - lečo, - testenine, - njoki včasih še kakšno malenkost, v glavnem pa to kar sem navedla, aja pa papirnate brisače tudi kupujema v Evrospinu. Desire

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

3. dec 2007 22:14

Še nekaj, saj se bližajo prazniki. Imajo zares dobre čokolade, pa bonbonjere, razni bomboni, kar so njamm - boljše kot izdelki iz *Milke* in občutno cenejše. muraj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

3. dec 2007 22:20

Sem zadnjič dobila pravi žafran (pa sploh ni bil drag kot žafran), skorja nisem mogla verjeti. rimljanka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. dec 2007 17:59

V Eurospinu redno kupujem predvsem zmrznjene repe gamberov, (odlični so oboji, neoluščeni in oluščeni), parmezan, papirnate brisače (tiste v veliki roli), passato, od vina pa že omenjeni črni Nero d"Avola in beli Frizzantino, ki je pravzaprav bolj spriz, saj ima samo okoli 6 gradov. Kupim tudi pašto, kakšno čistilo, po novem bom kupovala tudi puranove zrezke, zadnjič sem jih vzela, ker se mi je mudilo, pa so bili, če že ne odlični, pa vsaj enako kvalitetni kot pri mesarju. Prav tako zadnje čase vzamem kakšno zelenjavo. Včasih tudi kakšen sir tipo gorgonzola, za kuhanje. In seveda vse tisto s....e za 1, 2 ali 3 evre. Silikonske prijemalke za kozice so sijajne. Tudi praskalo za citruse, plastični nož za solato in nekaj takih in drugačnih prtov, škarij, kompletov za prvo pomoč. Nikoli več ne bom tam kupila zmrznjene ribe, pršuta, pancete, še manj masla, pa če tisočkrat piše, da je odlično irsko. Tudi nobenih njihovih oreškov, ki so po mojih izkušnjah valilnice moljev. Amarette pa samo njihove kupujem. nola

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

4. dec 2007 23:15

Nola, ja kaj pa je to Zmrznjeni repi gamberov? Nikoli slišala! prosim opis muraj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. dec 2007 7:23

Nola, hvala za namig, pri nas jih imamo zelo radi.

Gamberi so pa tole:

 

Loni Makaroni

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

5. dec 2007 9:20

Mi smo dušo zgubili ko smo iskali detektor za plin, vsepovsod, od Obija do Merkurja do manjših in večjih tehničnih trgovin, pa ga slučajno najdem v Eurospinu za nekih ušivih 12 eur. Vam rečem, da dela dobro! Mogoče še celo predobro, kajti reagira tudi na hlape od čistila TanjaG.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti