Eurospin

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

7. nov 2006 21:48

V Evrospinu še nisem bila, so mi ga pa že priporočali, da je tam super fejst. Moram iti pogledat v tega na Rudniku v Ljubljani. Sem tudi sama navdušena nakupovalka vsehmogočih stvari. Malce bom zglajzala s teme - omenjale ste pralne praške. Proizvajalci menda izdelujejo dvojne praške, ene za Zahod, druge za Vzhod, kamor pašemo tudi mi. Menda takih praškov z manj fosfati pri nas ni mogoče dobiti, razen menda v Milerju v LJ. Zastrupljamo se in tudi našo podtalnico, naravo, življenje. Ko mi je nekoč en ekolog povedal, da pri njih doma perejo (posodo in perilo) vse na polovičnih dozah, se mi je zdelo malce smešno, da ne rečem "škrt" pa smo tudi doma poiskusili. Ugotovili smo, da drži. Od takrat vse na polovici peremo in tudi pomivamo. In vseeno živimo. mamka

amikadeja  

član od: 14.10.2006

sporočila: 17

7. nov 2006 22:09

Zadnjič sem v Eurospinu kupila takšen (sličica spodaj) osveževalec zraka in eno takole dozico dala v WC in tko lepo diši...mmmmmmmmmmm.... je veselje it na školjko čičat. Jaz sem se odločila za vonj sivke, imajo pa tudi vonj po boru (oz. nekaj podobnega). Skratka, tole stvarčico priporočam, stane pa 285 sit, not so pa tri take dozice amikadeja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. nov 2006 22:37

Se strinjam z mamko. Zadoščajo polovične doze. Imam majhen pomivalni stroj (kockast, mislim, da 50 l), uporabim 1/4 teblete, pa krasno opere, samo občasno dam (morda enkrat na mesec) še dodatno sol. Čistilo za ročno pomibvanje pa redčim vsaj na polovico, če ne še bolj. rimljanka

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

7. nov 2006 22:55

Andrejka, tisti krekerji s črnimi olivami so res noro dobri. Sem si jih vedno znova morala pospravljat v omaro, da nisem vseh naenkrat pojedla ;) Nasploh imajo odlične slane suhe stvari - grisine, krekerje, prepečence in ostala peciva raznoraznih oblik. Do zdaj mi je bilo še vse, kar sem kupila, zelo všeč. Kupujem pa tudi jaz njihove osvežilce, tiste za v omaro, lepo in kar dolgo dišijo. cherry

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

3. dec 2007 11:19

Tablete in sol za pomivalni stroj so čisto v redu. Tekoči prašek Dexal pa se preveč peni, ali pa sem ga jaz dajala preveč? Večinoma nakupujem v Eurošpinu- in sem zelo zadovoljna. Ni mi všeč vložena zelenjava in tudi surova ne. Pa sadja tudi ne kupujem tam. Poskusite njihove piškote in razna peciva, pa riž je super, moka... Moje mišljenje je, da je u redu, ne samo za nas z majhnimi dohodki. muraj

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

3. dec 2007 11:39

Pistacije, sokovi (100%), krekerji, riževi prigrizki (sečuanski in mehiški), tisti mali okrogli kruhki s česnom, rožmarinom, olivnim oljem..., skuše in tune v olivnem olju, inčuni (tudi inčunova pasta je super), morski sadeži, sladoledi (tartufi, odlični so), tiramisu, piškoti, roladice, čokolade (temna je sploh super), testenine, polenta, siri, jogurti (kokos in vanilija), tiramisu (odličen!), papirnate kuhinjske brisače (tiste velike role, jih je 400 na eni - prej sem rolo porabila takoj, ta pa kar traja in traja ;)) pa seveda njoke, torteline... sadja, zelenjave in mesnih izdelkov pa tam še nikoli nisem kupila. Eurospin je "dopolnilna trgovina" - kupujem v Mercatorju, Sparu ali Tušu, dopolnilne trgovine (tja grem 1x na mesec po par stvari) pa so Lidl (odlična lazanja, če se vam ne da kuhat), Hofer in Eurospin. s0ncek*

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

3. dec 2007 11:52

na obali v Izoli, kupujem mlečne izdelke, predvsem sire pa tudi morske sadeže kordelina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. dec 2007 12:12

Včasih so imeli sveže špinačne špecle, zdaj jih pa že kakega pol leta ni. Loni Makaroni

teacher  

član od: 16.10.2007

sporočila: 68

3. dec 2007 12:15

Slana pistacija je meni precej boljša, kot tista, ki jo dobiš v ostalig trgovinah. Tudi testenine so dobre. Vedno pa kupimo 3 vrste piškotov - čokoladne kujije, pa albert piskote oblite s čokolado z ene strani, pa še ene take palčke oblite s čokolado (smo bolj čokoholiki). Drugih stvari pa v bistvu še nisem kupovala, tako, da ne bi vedela, sadje in telenjavo pa raje kupim v kakšni drugi trgovini, enako je z mesom. Tudi zame je to dopolnilna trgovina, več kot enkrat na dva meseca me ni tam. teacher

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

3. dec 2007 14:54

Danes sem nabavila Panetone,njihovi so res najboljši in našim babicam jih bo prinesel MIklavž. anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti