Hofer

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

9. maj 2011 10:54

Zaposleni so hlapci pod slovenskin lastnikom, kot tudi pod tujim. Najbolj pa mi gre na živce, da zadnje čase naši trgovci oglašujejo koliko slovenskega blaga imajo. Reklame so prav smešne.

banana130

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

9. maj 2011 10:56

Rimljanka

Karajan ti kar hodi k najboljšemu sosedu jaz bom pa v hofer in lidl pa sva zmenjena!

Glede trgovk pa delajo po polovični čas- to pomeni, da tri dni delajo(takrat morjo res garat) na teden ostale dneve so pa doma in niso tako slabo plačane.

Mi je mnogo bolj všeč ko grem v hofer na blagajni čakam največ par minut če je drenj, v merkatorju pa v takem primeru čakam in čakam, ker imajo pike , pe popuste, pa ne vem še kaj, pa je še vseesno dražje pa naj reče dkorkoli da ni res

Aja pa lidl ima zelo dobro pivo mimogrede in enkrat cenejše od laškega!

lučica

neznan uporabnik

9. maj 2011 10:57

Kakvi su, takvi su, naši su....

Pa kljub vsemu rajši nosim našemu šefu (upam, da plačuje davke), na koncu koncev poznam njegov naslov, če zagusti, točno vem, kam moram iti....

 

Ne, nisem prijateljica, to je scenarij za v bodoče

 

 

 

 

 

 

Drž gobec, Japaja

japaja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

9. maj 2011 12:42

karajan je napisal/a:

Ste morda opazili razliko me prodajalkami v hoferju, lidlu nasproti mercatorju?  Že na prvi uč se vidi, da delajo kot sužnje.

karajan

 

Če se s tabo strinjam glede tega, da s kupovanjem slovenskih izdelkov pomagamo sebi, se pa čisto nič ne strinjam z zgornjim stavkom. V merkatorju ravno tako garajo kot sužnje, kaj šele v tušu, kjer je veliko manj zaposlenih.

JJ

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

9. maj 2011 16:05

Ne morem se strinjat s trditvijo, da če kupujemo slovenko pomagamo sebi, saj zaenkrat ne. Kadar bo kmet pošteno plačan za svoj pridelek in bodo prodajalci dobili kaj več kot zajamčeno plačo, bom spremenila mnenje. Do takrat pa bodo služili lastniki na račun mastnih marž. Sem prodajalka po poklicu, delam na kmetiji tako, da nekaj vseeno vem.

banana130

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

25. maj 2011 11:44

Ali kupujete meso v Hoferju?

Kakšne izkušnje imate? Kakšno mnenje?

V Hofer zahajam vsake toliko časa in brez problema napolnim polni vrečo všečnih/dobrih/kvalitetnih izdelkov – skratka sem zadovoljna. Prejšnji teden sem prvič kupila meso – puranje zrezke. Ko sem jih spekla, pa so postali nenavadno roza-rdeče barve. Do sedaj še nisem imela opravka s tako obarvanim mesom.

Zakaj je meso takšne barve? S čim oz. kako je obdelano.

rdkapica

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

25. maj 2011 12:19

Jaz ga ne kupujem v nobenem od teh diskontov več, sem ga vrgel stran že trikrat, štirikrat...

Mislim da ne vzdržujejo dobro temperature nekje med celotnim transportom. Nazadnje je meso smrdelo za znoret, pa še dva dni pred rokom. Pa podobne izkušnje imajo tudi prijatelji. Pleskavice iz Eurospina so z nekim pecilnim ali čem podobnim, poleg smradu so se dvignile za neke 3 centimetra. Pa cena mesa je čisto primerljiva z ostalimi centri.

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

25. maj 2011 12:29

Tu se pa čist strinjam s kolegom Zzakom. Sem dostrkat kupil v vseh navedenih. 30 posto je blo okej, 70 posto krat pa ne ravno, kar sem pričakoval. Pri kupovanju mesa se osebno najbolj zanesem na enga mesarja,ki ima privat mesarijo in na tržnico, kjer prodajajo eno dve gospe pri kterih kupujem.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

25. maj 2011 12:29

Tudi meni ni všeč puranje meso (sveže) iz Hoferja in Lidla. Brez okusa je bilo vedno, ni smrdelo, ni dišalo...takšne so moje izkušnje, kupila sem ga v vsaki trgovini po 2 x. Vratovina za žar, pa perutke - to je bilo pa OK.

Ognjič

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

25. maj 2011 12:36

Z mesom tudi mi nismo imeli dobrih izkušenj v Hoferju. Imajo pa zelo dobro bio sveže mleko, ga vzamem kader ne pridemo do mlekomata. Trenutno imajo Aperolu identično pijačo zelo poceni, pa tudi belo vino iz Sicilije nas je prepričalo, pa smo zelo izbirčni glede dobrih vin.

kaja45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti