Kaj je skleroza?
![]()
Kaj je skleroza?
![]()
Črnogorec je na zavodu za zaposlovanje iskal službo in povedal: "Rad bi službo v kateri ne bo treba skoraj nič delati!"
Na zavodu so mu dali delo vratarja na pokopališču, toda že drugi dan je dal odpoved. Ko so ga vprašali zakaj, je pojasnil: "Kakšen posel ste mi dali! Vsi ležijo, samo jaz moram delati!"
Pacient se je prebudil iz narkoze in presenečeno rekel: "Gospod doktor, vam je pa hitro zrasla brada!"
Nagovorjeni mu je odgovoril: "Kot prvo, brado imam že od nekdaj in kot drugo, jaz nisem doktor ampak Sveti Peter"
Upokojenca se v bifeju pogovarjata in prvi vpraša: "Ali tudi ti jemlješ viagro?"
Drugi mu odgovori: "Ne. Naokoli ne seksam več, za ženo je pa predraga."
Prišli so hudi časi in berač je držal v levi roki klobuk, v desni pa čepico.
Mimoidoči ga je vprašal: "Kaj pa je zdaj to?"
Berač mu odgovori:" Zaradi težkih časov sem odprl še podružnico."
| tejka77 je napisal/a: |
|
Kakšna je razlika med Avstrijcem in Slovencem?
Slovenec ima v kleti vino.
|
Nuna iz francoskega samostana je pripovedovala, kakšno je bilo življenje med vojno: "Naša vojska se je umikala, šli so mimo našega samostana in posilili vse sestre razen sestre Marije. Za njimi so prišli lopovi in vdrli v samostan ter posilili vse sestre, razen sestre Marije. Potem so prišli Nemci, vpadli v samostan in posilili vse sestre razen sestre Marije. Potem so se Nemci umikali, spet mimo našega samostana, vdrli so v samostan in posilili vse sestre, razen sestre Marije. Končno je za njimi krenila tudi naša, francoska vojska, prišli so v samostan in posilili vse sestre, razen sestre Marije."
Končno nekdo od poslušalcev vpraša: "Zakaj pa so sestro Marijo vedno puščali pri miru?"
"Veste, njej ni bilo nikoli do teh stvari!"
Šestnajstletnica pove mami, da ji zaostaja perioda. Starši pričnejo kričat, jo zmerjat, jokat, se dret, naj pove, kdo je ta prasec! Deklica vzame telefon, pokliče številko in pol ure pozneje se na dvorišču ustavi najnovejši Ferrari. Starejša gospa in ugleden sivolasi gospod, oba oblečena po zadnji, zelo dragi modi, izstopita in se napotita v hišo. Ugleden gospod, oče, mati in deklica se usedejo v dnevno sobo in pove, da ga je hčerka informirala o nastalem problemu. Pove še, da se ne more poročiti z njo zaradi njegove osebne družinske situacije, ampak, da bo finančnoposkrbelzanovorojenčka.Rekel je: "Če se bo rodila deklica, ji bo zapustil 3 trgovine, souporabo 2 apartmajev, vilo na plaži in 500.000,00 US$ letnega prihodka. Če se bo rodil deček, bo zapuščini dobil nekaj podjetij in še 500.000,00 US$ denarja. Če bosta dvojčka, pa bo vsak dobil po 250.000,00 US$ denarja in tovarno. Če pa bo slučajno splav, potem pa ..."
Tu vskoči oče, ki je bil ves čas tiho, potreplja gospoda po ramenu in reče: "Jo boš pač nabrisal še enkrat!!!"
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Zdrava orehova potica

Ploščati špageti s pestom iz bazilike in feferonov, šparglji in lososom