Kataloška prodaja

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

3. okt 2009 14:20

Oblačil po katalogi sicer nikoli ne kupujem. Mi je pa pritegnila pozornost oblekca, ki je na naslovnici spletnega kataloga bon prix - cena 49,90€, v spletnem katalogu 3suisses na 78. strani pa ista oblekca -  cena 94,00€.

Tanja05

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

3. okt 2009 19:44

Velikokrat naročam pri Bon prix, cene so zelo sprejemljive, kvaliteta tudi, ustavi se pri dobavi. Čaka se tudi tri tedne in mnogokrat je roba "kao" razprodana, ko pa pride naslednji katalog je isti artikel še zmeraj v prodaji. Moti me edino to. ursa40

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

5. okt 2009 19:45

Majamarko jaz vcasih kaj narocim po tem katalogu.Dostava traja vcasih do tri tedne,ker vsa oblacila prihajajo iz Francije.So pa stevilke relativno majhne,kvaliteta pa za to ceno cisto OK. Pa lep pozdrav! marmeladka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

5. okt 2009 20:24

marmeladka hvala, sem danes naročila nekaj, pa bomo videli kako bo, baje je potem tudi brezplačno vračilo, za številke me je pa opozorila ja da so manjše... p

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

6. okt 2009 13:04

Kupovala Naročila 15 izdelkov ne pisno ampak po telefonu dobila le 3 izdelke pa še čakala 3 tedne. Tudi toliko nisem bila vredna da bi na računu dopisali da je zmankalo in da ne bom dobila. Jaz pa čakala kot neumna in računala na naročeno. Za njih se ne bom več odločila!!!!! gercar

anitab  

član od: 28.10.2007

sporočila: 15

7. okt 2009 18:20

v italiji,v škofijah je trgovina boun prix. Je v novem nakupovalnem centru Montedoro (upam da sem prav napisala). Majo pa isto robo kot v katalogu,je pa prednost ker lahko vse probaš anitab

airgirl  

član od: 7.11.2009

sporočila: 1

7. nov 2009 13:23

Pozdravljene, zanima me, če je katera že kupovala preko kataloga 3 suisses??? glede na to, da je to francoska firma in so ponavadi manjše številke, me zanima koliko večjo številko naj naročim, da bo podobna našim?? prav tako me zanima kakšna je kaj kvaliteta?:) airgirl

MancaS  

član od: 28.9.2007

sporočila: 107

7. nov 2009 13:47

airgirl, jaz sem že večkrat naročila oblačila iz kataloga 3suisses, nazadnje danes :) Zaenkrat sem naročala samo zgornje dele in sicer številko 34/36 (večina oblačil je na voljo v "dvojnih" številkah, npr. 34/36, 38/40...), pa imam ponavadi številko 36-38 ali S. Prvič sem za vsak slučaj naročila 38/40 (ravno zaradi tega, če bi bile manjše številke), pa sem potem vse zamenjala za manjše. Kvaliteta je v redu, vsekakor boljša kot npr. pri bonprix ali neckermannu, čeprav sem tudi preko teh dveh katalogov že dobila zelo luštna oblačila. Sicer pa so zelo prijazni, tako da če ti kaj ne bo ustrezalo, lahko brez skrbi vrneš oz. zamenjaš. Pa še pri vsakem naročilu dobiš kakšno darilo :) MancaS

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. nov 2009 14:15

Kakšen pa so vaše izkušnje s katološko prodajo OTTO? Jaz sem zadnjič pregledovala in skoraj "dol padla" prvo zaradi res čudovito lepih stvari takoj zatem pa zaradi čudovito visokih cen. Pa vredu,če je blago kvalitetno bi že dala 20€ ampak bi prej rada dobila kakšno onformacijo iz 1. roke. Hvala Roncolino

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

7. nov 2009 14:29

Roncolino je napisal/a:
Kakšen pa so vaše izkušnje s katološko prodajo OTTO? Jaz sem zadnjič pregledovala in skoraj "dol padla" prvo zaradi res čudovito lepih stvari takoj zatem pa zaradi čudovito visokih cen. Pa vredu,če je blago kvalitetno bi že dala 20€ ampak bi prej rada dobila kakšno onformacijo iz 1. roke. Hvala Roncolino
Jaz sem pred kakšnimi tremi leti večkrat naročala pri njih.Vse je bilo vredu,roba pa kar kvalitetna.Naročala sem predvsem otroške stvari,saj so imeli res cort izdelke.So se pa otroške stvari prale in prale in prale,.....pa tudi sedaj po kar nekaj letih določene stvari še vedno pere sestra za nečakinjo. anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti