Zložljivo kolo

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

tema odprta - 6. jul 2006 8:19 | ogledi: 3.793 | odgovori: 5

Zadnjič sem bila za par dni na morju v Novigradu, pa sem na plaži opazovala kolesarje, ki so se vozili mimo. Kar nekaj sem jih videla na simpatičnih malih kolesih (podobnih, kot je bil nekoč pony, le manjših). Kot vidim, se dajo tudi zložiti. Kljub majhnosti je vožnja z njimi očitno užitek, saj so se z njimi vozili tudi obilnejši ljudje.

Tako kolo bi rada kupila, ampak verjetno ga bi dobila le kje v Italiji. A mogoče katera ve, kje v Italiji bi lahko pogledala, če se ga da dobiti. Imam pa še ta problem, da ne znam NIČ italijansko.

Že v naprej hvala za odgovore in lep dan vsem!

ZIMA

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

6. jul 2006 8:28

Ne, dobiš jih tudi pri nas . Jaz sem ga sprobala pri Obikes v Mariboru (http://www.obikes.com/6.0.html). mufin

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

6. jul 2006 9:35

Punci, prav lepa hvala! Jankica, na ld-trade.si, za katero si mi poslala link, sem našla prav to, kar sem iskala. Dobavni rok je sicer 14 dni, kar pa ni ovira. Pa mi ne bo treba v Italijo. Hvala še nekrat in lep sončen dan vsem! ZIMA

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jul 2006 9:40

Zima, ko boš zvedela še za ceno, pa sporoči. Mislim, da bi bil ta bicikel super darilo. Loni Makaroni

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

6. jul 2006 14:01

Loni, jo že imam, 44.160,00 sit z davkom. To je trenutno najcenejša varianta, razen prave inačice legendarnega ponya, ki je sicer cenejša, a mi ne gre v avto, če vzamem 2. ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti