Se gremo igrat?

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

24. mar 2018 7:53

Še NIKOLI nisem dodala nobenega recepta in ne sličice hrane in je tudi ne bom.Nikjer v pravilih ne piše, da moram, ali pa da sem zato drugorazredna članica.(v enem ZS sem dobila to, hahaha) Okrog vsega pač ni treba narediti cele štale., Ženska se je pač spomnila enega dobrega vprašanja in ga postavila, pa kaj???  Igro pa itak igrate ene in iste, meni je zadnjič uspelo vskočiti, zdaj pa rajši  že ne bom več, da ne bom kaj zmotila, hahaha .....

marjja

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

24. mar 2018 9:43

Dočka, kot pravi elaphus, itak ni nobene zamere, samo presenetilo me je, ker nisem vedela, ali lahko kdaj vzporedno tečeta tudi dve igrici hkrati.

Kot sem napisala zgoraj, po premisleku tokrat ne bom postavila vprašanja in pri tem bo ostalo. Je pa malce zvito  & zavito  in ga bom  z veseljem prihranila za kdaj drugič, seveda, če bo prilika.

Dočka, vprašanje si pač postavila in hočeš ali nočeš, po pravilih igrice postavljeno vprašanje obvelja

Zanima nas torej, kaj je šuhanzel

Meni se niti ne sanja, kaj bi to bilo, zato z nestrpnostjo pričakujem ugibanja, pravilni odgovor  oziroma dočkino pojasnilo, če nam ne bo uspelo ugotoviti, kaj je ta reč

In ker se tu seveda ne gremo zamer in užaljenosti (vsaj upam, da se strinjaš, dočka), je verjetno čisto na mestu moje pričakovanje, da še naprej sodeluješ.

Vsem vam želim prečudovit dan, pri meni na nebu in v srcu sije sonce

Katarinči

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 24. mar 2018 09:45

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

24. mar 2018 10:01

 

Končno sem si prebrala pravila in ugotovila, da zastavljeno vprašanje ne sodi med kulinariko, zato se ga ne more obravnavati in ne na njega odgovarjati. 

Včasih je pa res prebrati navodila, da ne bom .

Lep pomladanski dan vam želim. Na sprehodu po naravi pa tudi veliko nabranega regrata in spomladanskega cvetja   - no tega pa samo za malo vazico in pomiritev duše.

dočka

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

24. mar 2018 10:17

 

Glede na to, da se ta igra nanaša le na kulinarične zadeve, bi predlagala, da bi pričeli z drugo igro, ki bi se nanašala na etnografijo - torej stare običaje, verovanja, delo na kmetijah, ki je bilo povezano tudi z družabnim življenjem, opremo domov, stare predmete, ki so jih uporabljali v doma in pri delu in še kaj bi se našlo.......Mislim, da bi tako izvedeli veliko zanimivega o življenju naših prednikov.

Kakšna se vam zdi ta igra ?   Igrala bi se po pravilih dosedanje igre za kulinarične zadeve.

Drage zidarke oglasite se in podajte svoja mnenja.

LP

dočka

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 616

24. mar 2018 10:21

žlica za šuhe obuvat?

sijasaja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

24. mar 2018 11:00

"Vojna zvezd ":) :) od smeha me boli trebuh :) drugače pa bravo Elaphus ,izvrstni odgovori in stališča :) ojej, kam je šla dobra stara Kulinarika ........(peskovnik press )

hedonist

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

24. mar 2018 11:51

 Za zaključek brezplodne debate za prazen nič pa vam bom povedala še moje mnenje glede objavljanja sličic. 

NE VEM, ČE JE NUJNO POTREBNO VSAK DAN FOTOGRAGIRATI IN POKAZAT VSEM SLOVENCEM KAJ IMAMO NA  KROŽNIKU,  KI STOJI PRED VAMI NA MIZI ?

Sem pa mnenja, da pa je primerno objaviti in predstaviti novo jed in pa kakšno kuharsko mojstrovino, ki smo jo izdelale same, ali pa bile z njo postrežene.

Toliko za konec brezplodne debate, da res ne bomo izpadli kot Butalci na kvadrat.

 

 

P.s..

Sijasaja  z odgovorom si bila zelo blizu.

To je leseno stojalo za sezuvanje škornjev  oz. po slovensko zajec za sezuvanje škornjev.

 

dočka

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

24. mar 2018 11:57

Bolje bi bilo pojesti eno dobro jed, kor besede pregrizovati.

Katrin11

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

24. mar 2018 14:38

Ne Dočka, nimaš prav , ker una rubrika Kaj jutri za kosilo je namenjena ravno temu, da se napiše in pofotka kaj jemo vsak dan in meni so une fotke seksi in navdihujoče tko da to naj kar ostane tko kot si je zamislil urednik KulSlo :) in me tudi ne moti, če nekdo kuha juhe iz vrečke al pa pogreva jedi iz skrinje, kje pa, včasih je res dilema kaj skuhati in jesti iz dneva v dan :)

hedonist

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

24. mar 2018 16:22

Tale tema (&zid) rabi malo dobrih vibracij.

Pa lep dan!

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti