Turški "maklube"

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

tema odprta - 16. jun 2006 17:32 | ogledi: 1.891 | odgovori: 3

Ojla!

Ker ne vem če sem sploh pravilno zapisala,se vam vaprej opravičujem.Rada bi imela recept za to prilogo ki je narejena iz bučk,paradižnika, sojine omake in to je vse kar sem jaz razpozanala iz okusa.Jedli smo jo pa k mesu iz žara. Čao

Anita Erniša

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jun 2006 18:01

Hm, malce mi je nenavadna sestavina sojina omaka v turški prilogi, ampak dobro, saj med kuhinjami ni meja. Je bila to topla priloga ali morda hladna in je bila zelenjava marinirana? Imam knjiigo, v kateri je tudi nekaj turške kuhinje, pa lahko pogledam. Če kaj najdem, ti sporočim. Pozdrav, Mamamia mamamia

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

17. jun 2006 14:40

Helooo! Mamamia to je hladna priloga,za sojino omako pa nisem čisto sigurna.Hvala za tvoj trud.Čao Anita Erniša

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. jun 2006 19:59

Malo pobrskam, pa ti javim, saj kar slutim, za kaj gre. Nekaj podobnega smo namreč delali, ti bom na zasebno pošto poslala prepisan recept iz knjige, po katerem sem delala, pa bomo videli, ali je to to. Pozfravček, Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti