Palačinke

*_mladi_kuharci_*  

član od: 7.6.2006

sporočila: 4

10. jun 2006 19:42

uu hvala...ker odprama svojo slaščičarno pa preverjama kteri recepti so najbolši......sestavine so že nakupljene dej pa še samo čakama da bizns steče:P *_mladi_kuharci_*

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

10. jun 2006 20:39

Moram se oglasit še enkrat. Eno so palačinke, drugo je pa omleta z dodatkom 35 dag moke. Sem bila razmljiva. Pozdravček!

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

10. jun 2006 20:51

*_mladi_kuharci_* je napisal/a:
uu hvala...ker odprama svojo slaščičarno pa preverjama kteri recepti so najbolši......sestavine so že nakupljene dej pa še samo čakama da bizns steče:P *_mladi_kuharci_*
Odpirata lastno slaščičarno pa rabita recepte? Svašta. Kolikor poznam kataloge znanj bi vas morali to naučit v šoli. Slaščičarne (peke peciva) pa itak ne moreš imet brez dovoljenja in ustrezne izobrazbe... lp, Marija

BettyLu  

član od: 29.5.2006

sporočila: 24

10. jun 2006 21:27

Zelo rahle palačinke pridejo, če daš v maso še dve žlici (ali več) skute...ali pa jogurt....brez jogurta ali skute mi sploh niso dobre BettyLu

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

11. jun 2006 11:01

Jaz dam pa v maso za palačinke zmerom samo eno jajce (če jeva dva, če je jedcev več, jih dam več). Nekako mi drugače ne gre... Pa dodam še en vanilin sladkor. Do sedaj so jih že vsi hvalili Najboljši nadevi pa: nutela+banane, limona+sladkor, ali pa domača ribezova marmelada Moram pa res enkrat z jogurtom jih sprobat! pozdravček, Urša Sporočilo je spremenil(a) urssa dne 11. jun 2006 11:01:38

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti