Veronica mars

kity  

član od: 29.7.2005

sporočila: 52

tema odprta - 6. jun 2006 21:18 | ogledi: 2.286 | odgovori: 22

Zanima me če kdo od vas gleda to super zanimivo nanizanko? Kakšna se vam zdi?

kity

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

6. jun 2006 21:41

Hmmm... Brez zamere, sam men je pa obupna ta nanizanka. Sem jo gledala enkrat pa mi je bla kr neki. Sem videla reklamo pa se mi je zdelo da bi pa znalo biti zanimivo potem je bilo pa razočaranje. Ne vem mogoče je bil samo tisti del tak ali pa je kriva ura ( ker je dokaj pozno ), vendar me zadeva ni pritegnila. vanya

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

6. jun 2006 21:58

Jaz jo gledam. Prvi in najbrž tudi drugi del sem zamudila, ker se mi ni zdela nič posebnega (5 minut na začetku prvega dela), od takrat pa gledam bolj ali manj redno. Ampak ne me spraševat o imenih, ker sem v tem obupna :). V nedeljo se je že kar razpletlo, a bo zdaj konec? Ponavadi se ravno dobro ogrejem, pa je konec sezone. Lp, Asja

kity  

član od: 29.7.2005

sporočila: 52

6. jun 2006 22:26

Asja! Zdej je konec 1. sezone. Upam da je kanal A kupil tudi drugo saj me zelo zanima kdo je prišel k njej. Ali te lahko vprašam kdo misliš da je prišel k njej? Če neweš imena mi lahko samo malo opišeš, saj sem res nora na to nanizanko. LP, Hvala za odgovore kity

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

6. jun 2006 22:34

Ojej. A je možno, da sem čisti konec zamudila? Spomnim se, da je na cesti nekdo zbil unega igralca - morilca in da je rekla tipu naj pokliče gasilce, policijo in reševalce. Kaj pa potem????? Lp, Asja

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

6. jun 2006 23:19

tudi mene je navdušenje mojih dve hčera pritegnilo, da sem malo pokukala nekaj zadnjih nadaljevank. Zadeva je lahkotna, primerna predvsem za najstnike in tudi za nedeljski večer. Moja hči si je iz interneta naložila vse prejšnje serije in jih vsak dan gleda. Ob tej priliki pa bi lahko odprle novo temo - katere nadaljevanke si je trenutno vredno ogledati na TV??? atic

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

7. jun 2006 7:23

Veronika je zakon - lep dan - se beremo Veronika

TanjaR  

član od: 7.7.2004

sporočila: 63

7. jun 2006 8:23

Joj mene tud matra, kdo je prišel k njej. Sicer navijam za tegale zdejšnjega njenega najdražjega - sina od filmskega zvezdnika - morilca (ja, tud jest sem obupna z imeni). Ampak potem sem tuhtala, da je možno, da je bil ta temnopolti kolega ali pa celo njen davno bivši najljubši, ki po novem ni njen polbrat... Jao tole se pa sliši kot španske nadaljevanke! Upam, da res vidimo 2. sezono...!!! papa TanjaR

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

7. jun 2006 8:51

Po moje ne bo Logan ali njen domnevni brat. Sigurno bo kaj bolj šokantnega. Po drugi strani pa... do naslednje sezone bomo pozabili, da se je sploh kdo pojavil na njenih vratih in kako skrivnostno je bilo to takrat. Lp, Asja

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

7. jun 2006 9:51

Jaz jo malo gledam... tako preden čisto zaspim ... pa si večkrat mislim, a imajo vsi tam v Ameriki skrivnosti....in to že v šoli.. LP smrkolina

kity  

član od: 29.7.2005

sporočila: 52

8. jun 2006 13:06

končalo se je tako da je ob treh ponoči potrkal nekdo na njene vrata ne pokaže kdo veronika pa reče upala sem da si ti! Atic! ali mogoče veš kje je dawnlovdala serije? Moram pa povdarit da si zelo želim da bi prišel k njej Logan!(sin morilca) kity Sporočilo je spremenil(a) kity dne 08. jun 2006 13:07:23

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti