Starejša hiša

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. maj 2006 21:01

Na tej strani visim že kake pol leta, za konec, ki je meni povšeči, pa gledam še na svet nepremičnine in pri njih sem našla tisto "svoje" stanovanje. Pa hišo v Grčarevcu, potrebno prenove, to sem sugerirala Reci (mislim, da je na spletnih straneh vrhniške podružnice). Vrana, sem se že spomnila, kaj misliš s hecom. Hec je bil, ker sem ga spoznala na vrhu Triglava, kamor sem rinila s s še preostalih 99 babnic - saj veš 100 žensk na Triglav. Loni Makaroni

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

26. maj 2006 9:49

Ja, Loni, tisto sem mislila... Sem cele dneve pri sinu v bolnici, pa potem, ko me vržejo ven, pokukam malo na kulinariko... In ker bi tudi sama rada šla živet kam drugam, sem brala vse od začetka. Temu, da sem že na prvi strani šla komentirat, pa verjetno botruje utrujenost. Se opravičujem, ampak nasmejala sem se pa pošteno! Pozdravček! Vrana

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

26. maj 2006 9:51

Reca je napisal/a:
Fresh kaj če bi ti bolj natančno locirala tole okolico Ljubljane. Sem pa še vedno bolj navdušena nad kako starejšo hiško, ampak tud to je za pogledat. lp Vesna
Hisa je na Lavrici, zemljisca pa je, mislim da, 1500 kvadratnih metrov, ce ne celo nekoliko vec. Na njej je potrebno narediti se nekaj kozmeticnih popravkov, vendar je popolnoma nova, v njej ni prebival se nihce. Vem, da iscete starejse hise, sem pa omenila, ker je ravno ta tema odprta. Pa se mogoce najde kdo, ki bi ga zanimalo. fresh

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

26. maj 2006 10:04

Ko se bo prodajalo me kar obvesti. Po mojem bova šla tudi kaj takega gledat. lp Vesna

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

26. maj 2006 10:20

Letos poleti bo tri leta, kar smo se preselili v Logatec. Zelo smo zadovoljni, le količina pokurjenega bencina malo ven tolče. Lp Dolores

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

27. maj 2006 0:52

Se nebi branila biti tvoja soseda. Bi pogruntale še kak dober recept. lp Vesna

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. maj 2006 10:32

Vrana, kaj pa je s tvojim fantom? Saj tisti tvoj hec sem pogruntala, samo mi ni takoj povleklo, na kaj misliš. Ti si vsekakor zadela. Loni Makaroni

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

27. maj 2006 14:50

Vrana, sinu želim, da čimprej ozdravi in se vrne domov! riba-ribica

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

28. maj 2006 20:58

Evo, moj sin je doma, počiva, od mene pa pričakuje samo dobro, okrepčilno papico Je spremenil svoj pogled na življenje... Zdaj ni več "vse uizi" Loni, ko boš prišibala na kavico, ti bom razložila .... trude minule... Če se bo izkazalo, da bi bila zadeva na splošno zanimiva, pa ni problema ;)) Pa naj povem še tole: ves teden sem lahko samo za nekaj minutk na dan pokukala na kulslo in sem vas takooooooooo zelooooooooo pogrešala, da mi je kar malo nerodno..... Oh, samo, da ste vsakič, ko se priklopim, tukaj.......... Pozdravček! Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti