Kipling

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

30. avg 2007 8:33

Je Kipling še vedno le v Ljubljani ali ima že kakšno poslovalnico drugje po Sloveniji? Prodaja Kipling torbe mogoče kakšna druga prodajalna? LP, Stanka

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

30. avg 2007 10:27

Kipling ima prodajalno na Wolfovi, pri Tromostovju, mislima da je edina v SLO. Mandarina Duck se pa ne more primerjat v dizajnu, za kvaliteto ne vem, ampak če je dizajn slab, mi kvaliteta nič ne pomeni... Sem pa lani slučajno poleti tam naletela na popust 30% na večino modelov pa nisem nič kupila, ker pač nisem planirala. Od takrat naprej se na njihovi internetni strani slinim vsake par tednov. Večina modelov je res super, so pa drage, to je res. Pozdrave juma

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

30. avg 2007 11:30

Punce, ve pa res mnogo veste! Hvala! Juma, imajo mogoče kakšno slovensko stran, kjer objavljajo popuste? LP, Stanka

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

30. avg 2007 11:48

Lep pozdrav, Zanima me kakšne so te torbe Kipling? Osebno sicer prisegam na Samsonite... Vendar če imajo takšne športno - elegantne... Hvala! Moycaa

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

31. avg 2007 13:21

Stanka, ne , mislim, da slovenska Kipling stran sploh ne obstaja. Možnost, da zveš za popuste, je da pokličeš v trgovino. Moycaa, poglej si inter.strani... LP juma

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. sep 2007 13:47

popusti so vsako leto 30 posto v času razprodaj ;) obožujem kipling torbice... sama imam tri, v času naslednjih razprodaj pa še mogoče kakšno zraven ;) bannanna

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

3. sep 2007 14:11

Blagor Bannanna, da jih imaš... Moycaa, Kipling torbic ne bi ravno opisala športno elegantne, so čisto športne. Niso podobne tisti Samsonitovi srednje veliki, katero Sams.vsake par let malce spremeni, pa spet četrt Slovenk leta z njimi okoli. Ker rada kupujem torbice in jih imam kar nekaj, so mi te Samsonite višek nedomiselnosti in nekreativnosti, tako proizvjalca kot tiste, ki jo nosi. Pa brez zamere, to je le moje mnenje... Pozdrave, pa več sonca želim.... juma

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

3. sep 2007 14:51

Juma, seveda, vsekakor nisem zamerila in ne iščem prepira, vendar nisem spraševala za osebno mnenje, kakšen je človek, ki nosi določeno torbico. :). Da se malo branim, ne nosim tistih klasičnih Sams. torbic, takšnih, ki jih ima četrt slovenk. Če je Kiplig res bolj športen bo pa ravno pravšnji za prijateljico. Hvala in lep pozdrav! Moycaa

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

3. sep 2007 15:23

Če pogledate na spletno stan Kiplinga, boste videli, da nima samo športnih torbic ima tudi čisto elegantne oziroma športno-elegantne. Verjetno pa se teh pri nas ne dobi. Jaz sem rekla mojemu, da če mi kupi eno tako iz pletne strani, si v življenju ne kupim nobene več. Je vprašal: "Kje si rekla, da jih prodajajo?" Nekatere so taaaaaaako lepe. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti