Kenwood chef ali bosch mum 8 professional ali gnetilni stroj

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

6. maj 2011 11:43

Dobrodošel, mackrispi!

Nedavno sem si kupila MUMa, sicer je 4426 ali 7, od tvojega se razlikuje le v dodatkih, moj ima en cel kup rezalnikov, ki ti zelo prav pridejo tudi pri pripravi mase za čevapčiče.

Maso sem delala z gnetilko za testo, a le 1kg, če ti kaj pomaga. Odlično se je izkazal!

lp

mzm

mackrispi  

član od: 5.5.2011

sporočila: 3

6. maj 2011 12:00

mišzmoke je napisal/a:

Dobrodošel, mackrispi!

Nedavno sem si kupila MUMa, sicer je 4426 ali 7, od tvojega se razlikuje le v dodatkih, moj ima en cel kup rezalnikov, ki ti zelo prav pridejo tudi pri pripravi mase za čevapčiče.

Maso sem delala z gnetilko za testo, a le 1kg, če ti kaj pomaga. Odlično se je izkazal!

lp

Hvala.

Torej lahko predvidevam da se motor ni mucil ko je gnetel meso ? Ker to je tisto kar sem se najbolj bal ... da bi bil preslab motor in bi sel pocasi "rakom zvizgat" :)  

Namrec mocnejsi modeli so kar bistveno drazji , kar verjamem da se vam vsem ki pecete izplaca, meni pa, ki bi ga v osnovi rabil za meso, morda ne toliko ... vsaj zaenkrat ...

Tak da sem iz tega vidika se gledal Kenwood modele ki imajo med 750W-900W ... samo koliko sem lahko prebral na forumu se vecina nagiba k Bosch-ovim modelom neodvisno od moci ...

 

Lep pozdrav.

 

mackrispi

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

6. maj 2011 13:58

Jaz imam točno takega,samo ,da je črn.Tudi kupljen v lidlu.Sem že mešala meso pa vse živo,in še kar laufa.Je pa 550w pa tudi cena je solidna glede nato kaj ima zraven

http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/i

kriznana

lukiluke  

član od: 12.8.2011

sporočila: 3

12. avg 2011 11:30

Pozdravljeni, tudi sam sem izbiral med Bosch in Kenwood, odločil sem se za Kenwooda, saj mi je bil design bolj pri srcu, prav tako nekatere rešitve. Po moje je stvar osebnih preferenc. 

 

uporabnica tjas, nočem kritizirat, vendar ne mešat kenwood autoradije in hišne aparate. Gre za dve različni podjetji, ki si lastita isto ime. Prvo je kenwood limited, ki proizvaja kuhinjske aparate, drugo je kenwood corporation, ki proizvaja elektroniko. Prav tako je bil prvi kenwood chef predstavljen leta 1950, nakar je šele naslednje leto bosch predstavil prvi kuhinjski pripomoček. Tako da ne mešat;)

lukiluke

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti