Prijatelji(ce) s foruma

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

14. apr 2006 9:16

Ja, ste kot mame, sestre in bratje, pa očetje tudi kdaj in prijateljice, s katerimi se je mogoče pogovoriti prav vse. Toliko kot kulinarika nudi, ena oseba itak ne more. Lp Dolores

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

14. apr 2006 9:27

prav zveseljem pokukam vsak dan sem in preverim, kaj je novega! Saj sem "stara koka", prav veliko nasvetov ne rabim, ampak pogosto dobim tu kakšno super idejo, ali izvem za kakšen nov proizvod, ali pa se samo nasmejem. Nekatere ste res face. Je pa res, da je poleg nekaj posebnežev ( a se nisem lepo izrazila?), tudi nekaj preobčutljivih rožic. Včasih nastane razburjenje tudi brez pravega razloga. Sicer pa tudi kakšno "pranje perila" včasih ne škodi. Lisa

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

14. apr 2006 9:38

Kup umazanih posod lahko tudi kdaj počaka bolje se počutim ob umazanih posodah,kot pa brez prijateljev in prijateljic Vesna Leben

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

14. apr 2006 10:56

Drage prijateljice in prijatelji,ko pridem sem se počutim kot doma! Vsem pošiljam en goga

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

14. apr 2006 11:06

Teka je napisal/a:
Tudi jaz se tu zelo lepo počutim, škoda le ker sem postala odvisnica.Zdi se mi da držimo vsi skupaj in vedno dobimo pomoč. Če pa nas kdo piči, je pa najbolje ignorirat, čeprav jaz to težko naredim, ampak z leti pogruntaš da se je kdaj bolje za jezik uklat....res pa je zakaj lahko eni povejo svoje mnenje, drugi naj bi bili pa tiho???? lep dan Teka
Kako si lepo povedala oziroma napisala lp p.s. Lipa, tudi mi te imamo radi. Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 14. apr 2006 11:08:54

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

14. apr 2006 11:14

kdor ga še nima, naj PLUSKA kupi, da bo jernej lahko delal. Kje se bomo pa spet našli, če ta kulinarika "krepne"..., je tako luštno tukaj Jerneja ne poznam, da nebi kdo mislil, da sem za marketing zadolžena Ognjič

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

14. apr 2006 11:42

Se pridružujem vsem besedam... Ob objavi Novičke, sem videla in spoznala kako zelo velika opora ste in kako smo srečni vsi, če je srečen eden... Hvala Jerneju za kulinariko.. ... Grem danes takoj PLUSKA plačat... mi je malo iz glave ušel... je leto tako hitro naokoli biba

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

14. apr 2006 12:19

Enga lepga sončka vam vsem skupaj pošiljam iz Posavja. Hvala za vse nasvete , ki ste jih in jih še boste delili.. (Sem se lepo izognila uporabi spola, kajne - da ne bo spet kakšen "ravs"..) Tina

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

14. apr 2006 12:50

Ognjič je napisal/a:
kdor ga še nima, naj PLUSKA kupi, da bo jernej lahko delal. Kje se bomo pa spet našli, če ta kulinarika "krepne"..., je tako luštno tukaj Jerneja ne poznam, da nebi kdo mislil, da sem za marketing zadolžena Ognjič
Ognjič, jaz sem ravno to mislila. potem sva dve Rada bi imela še enega pluska zraven imena, vendar nebi kaj dosti pomagalo. Morate pa priznati, da ni slaba zamisel a ne ? Dva pluska poleg Anamarije, prav všeč mi je. lp

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

14. apr 2006 13:14

Vsakič, ko sem na kulinariki, se počutim Doma. Vse ste mi tako blizu, vse nas druži ena velika strast in pozitivizem. Hvala vam vsem - pa čeprav sodim med bolj "frišne". Tamči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti