Naša kulinarika

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

6. apr 2006 9:16

Iskala sem recept in odprli sta se dve slovenski kulinarični strani. Ena je bila ta, druga pa ni omembe vredna. Od takrat vedno preizkušam kaj novega: nazadnje je bil to brodet, ki ga v.d. tašča kar ni mogla prehvaliti in ni mogla verjeti, da sem ga kuhala prvič. Tudi v.d. tašča tako postaja pristaš kulinarike in kuha po receptih, ki jih natisnem za njo. Pravi, da so recepti precej bolj enostavni in boljši kot v kuharskih knjigah, zato pohvale vsem, ki prispevate recepte! Lp kuharica Mici

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. apr 2006 9:22

Jaz sem pa s sodelavko iskala recept za ribjo juho. Pa sva iskali po KulSlo... Od takrat dalje sem vsak dan gor. Z raznimi presledki, ki niso namerni... Še moj mož je ob večerih kdaj z mano skupaj gor...

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. apr 2006 9:30

Prijateljica mi je prinesla sprintan recept peciva baunty, na listu je bil tudi tisti www.kulinarika...., in enkrat sem to vtipkala, pa gledala in gledala in skoraj 1 leto opazovala dogajanje...pa je kocka padla na pravo stran. Kupila sem pluskota in uletela sem notri. Zdaj pa imam problem, ker se nikakor ne morem odlepit stran, popolna, 100 % zasvojenka sem z vsem, kar se tu dogaja, klepetalnica pa ima itak nek neviden magnet, kar vleče in vleče, pa nikakor ne popusti... Lepo prosim tiste, ki še nimate plus paketa, če le zmorete, KUPITE GA, da bo naš Jernej lahko to zadevo vsaj tako ali pa še boljše "fural" dalje!!! BOGNEDAJ, DA NAM CRKNE KULINARIKA... Toliko prijaznih ljudi ne srečaš nikjer drugje na enem kupu!!! Ognjič

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

6. apr 2006 9:35

Jaz pa sem stran kulinarike zasledila v reviji Anja. Smola za Anjo, ker sem jo kmalu nehala kupovati. Min ni bila več zanimiva. Ja, v klepetalnico pa ne hodim. Si ne upam. Lp Dolores

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

6. apr 2006 9:37

Pred tremi leti sem jo prvič odkrila. Brskala sem od samega dolgočasja po internetu in od tistega trenutka dalje sem bila zasvojena. Nekaj časa potem nisem imela interneta in je blo kar hudo... No sedaj pa spet. Se strinjam z Ognjič da smo tu same cvetke marjetke!!! biba

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

6. apr 2006 9:50

Se strinjam, da smo tu same cvetke in tulipani, čeprav je tulipanov manj. PLUS PAKET je bil moj lanski najboljši nakup Naša kulinarika je res vsestransko koristna. Lp iz Mb riba-ribica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

6. apr 2006 10:35

Ko se dopoldan zbudim, in odprem eno oko, že mislim na Kulinariko. S tem sem vse povedala. Joj joj, kar streslo me je ob misli, da Kulinarike nebi bilo več. Kaj? Še niste naročili pluskota? Kaj še čakate? Dajmo živo. LP

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

6. apr 2006 11:22

Jaz sem kulinariko našla preko revije Dober tek, si naročila plus paket in postala tako zasvojena, da jo spremljam tudi v našem vikendu - na srečo imamo tudi tam, zaradi narave dela, internet. Zdaj se mi v obeh domovih nabirajo fascikli s sprintanimi recepti... LP kača

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

6. apr 2006 13:27

Že dalj časa sem samo od daleč opazovala dogajanje na kulslo,pa še računalnik smo imeli sam v zgornjih prostorih,kjer še ni centralne kurjave.Sedaj je pa imamo nov računalnik v dnevni in sem se takoj prijavila,enkrat v teh dneh pa še na plus paket... andreja č.

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

6. apr 2006 13:27

Oh, ja, kaj bi brez kulinarike......... Z njo se dan začne in konča. Pa še nespečnost ni več problem, je samo še ena priložnost za kulslo...... Pozdravček vsem soodvisnicam in soodvisnikom Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti