Sreča, nesreča in tako dalje

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

28. mar 2006 20:29

Tudi pri nas so ze padle zelje -nozi za razlicne priloznosti.Ker se tzdi jaz nekako ne morem otresti teh vraz sem podarila darilni bon,trgovine .Kaj si pa potem kdo izbere za ta bon pa Tako se pac ognem tem cudnim vrazam. marmeladka

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

28. mar 2006 21:39

Večkrat slišim, da so moškim všeč okrasni lovski noži in starinske pištole za na steno... Pa da jih tudi dobijo... Secer pa mislim, da se nam ni česa bati Zemlja je bila včasih tudi ploščata, pa po vesoljnem morju je plavala.... Tako bodo tudi vraže sčasoma izzvenele. Vsaj te o nožih, robcih, svečah... Nastale bodo pa nove. Bolj računalniške verjetno. Kaj že pomeni, če uporabljamo tipkovnico, ki je en malček postrani? Da bomo že jutri.... Pozdravček! Vrana

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

28. mar 2006 21:47

Vrana, ali pa tale "ne podarjaj računalniške miške, ker bodo obdarjenca napadle miši!" Pa ne me resno jemat Atina

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

28. mar 2006 22:03

Potem bo bolje, da razen darilnih bonov ne podarjamo nič več. Pa še enostavno je! Ampak, to je skoraj tako kot denar. Je pa že bolj zanimivo pogledati, kaj je v darilcu riba-ribica

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

29. mar 2006 16:25

Pa nekaj spremenimo prav mi, s tega foruma: Podrimo nože in obdarjencu zaželimo "ostrino duha". Moje mnenje je, da je vsako darilo dobronaerno in nima škodljivih posledic na obdarovanca, če je podarjeno z DOBRIM namenom. Je pa res hudo, če je obdarjenec vražjeveren. Ko smo že na kulinariki_ včasih je veljajo, da si nevesta na sme sama speči peciva za ohcet, ker bi bila potem v zakonu nesrečna. Moja prijateljica se vsakič, ko ji povem, da sem v mestu kupila sladoled in sem ga jedla po cesti ( kako pa ga naj sicer pojem), zgraža, ker je to nemoralno obnašanje na jevnem mestu. Če bi bil z mano še kak moški , morda samo ženska, bi to moje lizanje sladoleda na cesti, tako bilo sprejemljivo. Še dobro, da te za tako grozovitost ne ustrelijo. Toliko o predsodkih. frina

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. mar 2006 17:28

miha-ela je napisal/a:
Joj,joj,jojkaj pa zdajJaz nesrečnica pa sem jih podarili hčeri za RD. miha-ela
Evo dokaza, da vraža res deluje! Miha-ela je že nesrečna, in če so nesrečne mame, so po navadi tudi hčere! Kot so že svetovali - en tolar plačila, pa bo! LP cervus

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

29. mar 2006 20:35

Atina, pa si me Imam jih še nekaj na zalogi Samo, da se bomo na koncu vsi skupaj za trebuhe držali od smeha.... In ne trepetali od strahu, kaj, zlomka, bo pa zdaj, ko.... Pozdravček vsem! Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti