Šparove točke - wmf jedilni pribor

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

5. dec 2006 22:56

Ti noži so zakon. Tako so ostri, da je to občutil tudi moj prst na levi roki. LP! fakin712

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

6. dec 2006 10:02

Ta zuzek me je prav sprovociral, da sem šla pogledat tudi svoj nov glavni kuhinjski nož. Nož je prav grdo zvit (če ga pogledaš od spodaj navzgor, gre rob rezila glede na rob hrbta rezila za kak centimeter sem pa tja - podobno kot ima kolo ohter, al kak se že temu reče). Ta nož že nekaj časa uporabljam in ga ne bom nesla zamenjat, če bom pa kupila še kakšnega, bom pa v trgovini preverila, če je zvit ali ne. piščanec

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

6. dec 2006 21:26

...no pa si zuzek nič ni izmislil....imate popolnoma prav, DA REŽE....jezi me samo- toooolikooo reklame za zvite nože, ki so v resnici dobri...AMPAK...spar jih je dobil verjetno po znižani ceni (predvidevam) in jih lahko tudi ugodno prodaja...bebci pa naj zbirajo točke... NI TAKO??????????? zuzek

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

6. dec 2006 21:49

Očitno sta imela piščanec in zuzek smolo. Smo danes kupili še ta velik nož, pa je tudi ta brezhiben. Sem že v trgovini pogledala kakšno je rezilo, da so me nekateri kupci malo čudno gledali. Pa se nisem dala motit. Če nekaj pošteno plačaš, naj bo to brezhibno. Veliko sreče pri naslednjem nakupu želim. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti