No evo...nagnala me bo iz postelje in spalnice...

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

tema odprta - 4. mar 2006 22:42 | ogledi: 4.021 | odgovori: 48

....pa ne zato ker se testo za buhteljne nebi dvignilo ;) , temveč zato, ker smrčim in baje nemore spati ( čudno, res....jaz pa kot dojenček)

Ampak resno.......je kakšna pomoč zato, kaj se da ukreniti itd.

Smrčači...vaše izkušnje prosim!

Sicer pa , ok, če bom že moral spati v dnevni na kavču....bolj me skrbi kaj bo potem , ko bodo buhteljni gotovi??? He he he .....

Temo je spremenil(a) escada dne 04. mar 2006 22:46:46

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. mar 2006 7:46

Jaz sem enkrat slišala, da je treba osebi, ki smrči cmokati (ne vem kako naj to napišem- z jezikom tleskati ob zobe- recimo tako. To bi ti morala demonstrirati, drugače ne gre.). Že večkrat sem preizkusila pri fantu- očitno ga to v podzavesti moti in se obrne okrog, ne smrči več in kljub temu trdo spi naprej. Mogoče imam res "bedno foro", a ker tudi mene moti smrčanje, sem to mogla probati. Pa uspe- čeprav se čudno sliši Če je pa res kriza, pa napnem vse moči in ga obračam okrog. Sicer izgleda kot bi muha premikala slona, saj je še enkrat toliko težek kot jaz, ampak v spečem položaju je lahek kot perešček. Lep dan vam želim

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

5. mar 2006 8:29

Če moj možek kdaj smrči (kar je hvala bogu zelo redko), ga kar malo dregnem z nogo in rečem naj se obrne . Ni sicer preveč lepo, ampak pomaga pa, pa še nič ne ve, ker spi. Mi pa mu tudi ne bomo povedali, a ne? jade

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

5. mar 2006 9:36

Če moj hrgoli ga brcnem ( ne prav nežno ) in je dobro za kakih 15 minut. Ko se naveličam nogometa grem pa v otroško spat. Sem zagovornik ločenih spalnic. Lumpica

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. mar 2006 10:08

Za mojega dragega sem ugotovila, da manj smrči, če si zvečer pred spanjem našprica nos s fiziološko raztopino. je zgleda smrčal od suhega zraka in nosnic. Probaj, mogoče bo tudi tebi kaj hasknilo! Lp, tjas

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

5. mar 2006 10:50

ha ha...cmokanje, dreganje, brcanje, obračanje.....to je že vse sprobano, enostavno pravi, da je groza ker potem celo noč ne spi.... Res pa je da ima zelo rahel spanec.....bomo probali še z fiziološko raztopino, kdo ve ....mogoče bo pa res pomagalo.... V nasprotnem primeru pa....a kdo ve kakšna sedežna je primerna tudi kot ležišče ...he he escada

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

5. mar 2006 11:11

Pojdi na pregled v bolnišnico v Novo Gorico. Tam dela en stokovnjak za smrčanje. Pregled stane 8000 SIT, operacija 50 tisočakov. Kar je zelo malo. Poseg je enostaven in hiter - naslednji dan greš lahko domov. Sonja

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

5. mar 2006 11:46

Nekje sem prebrala,da je smrčača treba navadit dihat skozi nos.Na usta mu položiš krpico,a diha skozi nos.Na srečo moj gospod smrči zelo zelo redko. l.p. Vesna Leben

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

5. mar 2006 15:32

Escada, menjajmo. Ti imej mojega moža, jaz pa tvojo ženo. Moj smrči tako zelo, da je to živi obup. Žal trenutno nimamo možnosti za ločene spalnice, ampka prva ko bo, bomo naredili zvočno izolacijo. Občasno mojega smrčača slišijo v zgornje nadstropje hiše, skozi zaprta vrata na stopnišču. Ko to zasmrči....Ligojna, krpica je blažev žegen, oziroma za mojega še to ne...Njemu res ni pomoči. Kaka fiziološka raztopina, kakšno cmokanje - to morda pomaga pri občasnih, blagih smrčačih. Jaz sem že lonček hladne vode zlila na glavo, mu tiščala nos skupaj, brcam ga cele noči, pa nič. Smrči na hrbtu, na boku, na trebuhu!!"!!!! - kako je to mogoče, mi ni jasno. Glede operacijskega posega, ki ga opravljajo nekje na Jesenicah in v Novi Gorici pa so mi kolegi zdravniki rekli, da dolgoročnega uspeha ni, vsaj zanesljivega ne. Na morju je bilo lani tako hudo, da je moral kazensko spati v kuhinji, ki je sploh ne uporabljamo, in to pri zaprtih vratih, potem pa so sosedje zjutraj povedali, da so ga slišali čez dvorišče. Pred nekaj dnevi, ko sem slabo spala, sem ga nagnala v dnevno sobo in vmes zaprla obojna vrata. Dovolj, da sem lahko zaspala, potem pa naslednjo noč znova....Za znoret. Mamamia mamamia

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. mar 2006 15:46

Jojmene, smrčanje je moja nočna mora. Tudi moj najdražji smrči v vseh možnih položajih, celo na trebuhu. In, ko pride taka smrčeča noč, jaz enostavno spokam v dnevno sobo, ki je na drugem koncu stanovanja (hvala bogu je veliko) in zaprem vsa vrata. Tako vsaj približno lahko spim. Kadar je malo manj hudo, pa ga s komolcem rukam tja med rebra. Kruto se sliši, pa verjetno tudi čuti, ampak edino to pomaga, za nekaj minut. Kakršnikoli nežni prijemi ne zaležejo nič. Sicer moj dragi pravi, da jaz tudi smrčim (včasih), ampak zaradi tega se jaz ne zbujam, zaradi njegovega smrčanja pa se. :)) Julija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

5. mar 2006 16:00

Pri nas pa sta spalnica in dnevna soba ena ob drugi, dvojan vrata sicer lahko zapremo, a kaj to pomaga.... Jaz pa nočem več hodit v dnevno soboto spat, ker on smrči in naj gre torej on, mene je volja po tem že nekajkrat minila... Spalnice ne moremo menjat, ker sta otroški sobi ena zraven druge in v istem hodniku sta še nečak in nečakinja in potem jih ne bi spalo še več... Res pa je, da tudi jaz smrčim, a bolj popoldne in pa proti jutru.... Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti