Dober dan vsem skupaj

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. feb 2006 19:46

galja je napisal/a:
Jernej, ti kaj "raste špeh"? (čisto po domače rečeno)!! Galja
Kakšen špeh? Bolj po domače povej? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

16. feb 2006 19:54

Pozdravljena! Ko si na kul-slo itak kuhaš ,žal le teoretično.Se boš mogla kar mal potrudit,da boš kaj od tega spravila v prakso (nastaja problem s časovno stisko).No saj ni tako zelooo hudo.Jaz sem samo nekajkrat dnevno gor.LP Aki

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. feb 2006 19:57

In kaj naj dodam? So me prehitele že ostale. Torej le - dobrodošla med nami, Vrana. In še nekaj za srečno nadaljevanje:, začetek je že itak bil tak. rimljanka

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

16. feb 2006 20:30

Draga Vrana ! Boš lepa,vesela okrogla,debela in z nami odvisniki na Kulinariki visela, doma vse pod kontrolo imela in vsak dan kuharske uspehe požela. D O B R O D O Š L A Te kdo bo ,enico dodal, ne sekiraj se,večini od nas, razum in znanje daje pogum, prijatli pri jedi skočili bi na pomoč v nepriliki kuharski vsaki. Lepo pozdravljena ! škarpina

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

16. feb 2006 20:55

Pozdravljene vse, predvsem pa novopečena članica...a veste, da me je kar malo stisnilo pri srcu, ko sem brale te lepe besede dobrodošlice, lepo je videti, da so še vedno na svetu ljudi, ki mislijo dobro in vedno tako nesebično svetujejo...za moje članstvo do sedaj lahko izrečem samo pohvale...torej še enkrat... ISKRENA HVALA VSEM. Torej, draga Vrana, dobrodošla v našo družbo še z moje strani in mislim, da so že zgornje besede povedale vse...lep pozdrav, Katjuška

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

16. feb 2006 23:04

Vrana, a vidiš tako dobrodošlico še papež ni doživel. . Kaj nismo face. Pozdravček!

nenči  

član od: 25.10.2005

sporočila: 165

16. feb 2006 23:20

Prisrčno pozdravljena med"odvisniki"!Jaz moooram kar nekajkrat na dan malo pokukati na kulinariko,ker mi drugače nekaj manjka!Vse so čudovite kuharice in iskrene svetovalke!!!Čeprav jih ne vidim se mi zdi,da jih nekaj že kar poznam. lp tebi in vsem drugim! nenči

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

17. feb 2006 4:20

Vrana, če ti bo dolgčas, hudo, le pridi na KulSlo, boš takoj spoznala, koliko prijateljev tu najdeš! Dobrodošla! Dušanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. feb 2006 8:46

No, da še jaz pozdravim novo članico, ki nas je tako lepo pozdravila. Se sama spomnim, kako mi je bilo na začetku - v trenutku sem postala odvisnik. In je kdaj počakala služba, pa otroke sem naganjala z računalnika, ko sem pričakovala kak odgovor.. In tudi če nimam časa kaj za pripomnit, se vsaj sprehodim po forumu, da prekiontroliram, o čem teče beseda. Skratka, dobrodošla še ena! Mamamia mamamia

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

17. feb 2006 8:57

Dobrodošla med nami! Jaz sem poročena s kulinariko od lanskega junija in moram priznati, da je kar hudo. Na čvekalnico si pa sploh ne upam. Ker se pač poznam. Pa pridi kaj med nas na Trojane in v Borovnico. Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti