Dober dan vsem skupaj

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. feb 2006 17:05

Vidim Vrana, da si danes ves čas na Kulinariki. Konec je s teboj, si že odvisna Boš videla, da se ti zjutraj ne bo dalo več poležavati v postelji- nate bo čakala Kulinarika in ne boš si mogla kaj, da ne bi skočila pogledat kaj se dogaja novega. DOBRODOŠLA!!! Lep dan vam želim

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

17. feb 2006 17:16

Rozanec, zadel zebelj na glavico Nena-morje

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

17. feb 2006 17:44

Nena - morje, samo da me z rozanec podpirata, sicer bi bilo po meni! Rozanec, a si punca? Da bom znala pravilno sklanjati. Če nisi, bom drugič napisala "z rozancem". OK? Pozdravček! Vrana

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

17. feb 2006 17:49

Evo Vrana konec je s "prostim" časom, zdaj bo le - ta porabljen na kulinariki. Jaz sem kulinariko odkrila pred kakšnim leto, pa sem od takrat vsak dan gor . Dobrodošla jade

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. feb 2006 18:21

Vrana- punca sem ja. Saj vem ime je čudno- moj običajni "nick name" je bil zaseden, pa sem pač uporabila tega. Pa sem se navadila tudi tega. Lep dan vam želim

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

17. feb 2006 18:24

pozdravček tudi tebi, jade! Res sem kar pretirano navdušena... In priznam, da mi paše! To je prva taka zadeva zame, in če ne bi imela tako vztrajnega sina.... Uf, kaj vse bi zamudila! Zdaj razumem mladino, ki ji je vse manj mar za šolo... No, pa kaj, če sem odvisna Tukaj je toliko dobre družbe in dobrih receptov in dobrih idej, da to ne more biti kaj slabega, a ne? Lep dan vsem skupaj! Vrana

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

17. feb 2006 18:31

No, rozanec, sorry, saj nisi huda,ne? Saj Vrana tudi ni kaj običajno lepega. Raje bi bila naprimer sanšajn, pika, šalotka, karfjolca ali pa kaj podobno ženstvenega... Vrana je moj psevdonim iz otroštva in mi ga je pri prijavi v kulslo določil sin kar sam od sebe, pa tudi vredu. Sem ga vajena. Kaj si že rekla, da najraje kuhaš? LP Vrana

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. feb 2006 18:50

Seveda nisem huda- saj nisi mogla vedeti. A kaj najraje kuham- vse, kar mi pride na pamet. Najrajš vedno nekaj novega (in preden bom preizkusila vse recepte v bazi, me ne bo že nikjer več- pa čeprav sem še zelo mlada). Lep dan vam želim

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. feb 2006 19:29

Mene pa zanima, kaj vse se skriva za našimi "nick- nami". No, nekaj sem jih spoznala na prvem srečanju KulSlov v Mariboru. In me je skoraj kap, ko mi je ena izmed punc povedala, kaj si je pod mamamia predstavljala.... Jaz sem zdaj na kulinariki kako leto in pol, menda malo manj, id odvisnost je res huda. AMpak bolje to, kot biti odvisen od česa drugega.... Danes zvečer grem peč čoko-ananas torto za prijateljico. Če uspe, pošljem recept tega svojega umotvora, čeprav še kokosovo-ananasove nisem obelodanila, kaj šele afriške večerje. Ampak me je tako dajal čas, da sem se prisilno zdravila od odvisnosti od Kulslo, navsezadnje si moram tudi plačo zaslužit.Še dbro, da nam nihče ne teži, ko se nekateri, tako kot jaz, po ure šlepamo na internetu.... No, zdaj grem počasi domov. Vrana, vranica, upam,da ti bo naša druščina dobro dela, Mamamia mamamia

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

17. feb 2006 19:39

Vrana lepo pozdravljena tudi z moje strani. Mamamia ti pa le pošlji recept svojega umotvora kot si se izrazila, kajti prepričana sem da bo odlična. Dipsi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti