Varčevanje v kuhinji

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. feb 2006 10:20

ladybug, to ti pomaga tudi navaden sušilec - veš, kako se ogreje najina mala kopalnica, če zapreva vrata, kadar sušilec dela!:) Ne, sigurno ima tisti večji izkoristek itd... ampak res pa ogreje ko ena pečka! Veri

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

17. feb 2006 10:20

ladybug je napisal/a:
Glede sušilcev...sem v neki reklami videla pregrešno dragega (300.000 ali več?), ki ga priklopiš na toplotno črpalko in ti lahko pomaga pri ogrevanju stanovanja. A++++++?! ladybug
Ideja je vsekakor zanimiva in smiselna. Se spomniš kje je ta reklama bila? Ker pri bo-tašči imajo ene 8 let starega sušilca, pa požre toliko elektrike da mi gredo lasje pokonci. Se trudim da ga uporabljam minimalno, samo za brisače enkrat tedensko (sicer drugega itak ne moreš sušit notr, ker ima samo program mrzlo in vroče...) Pa sva bili z Veri istočasni. Je res da segreje ful , ampak če ga nimaš v kopalnici je potem ta energija neizkoriščena in bi jo lahko uporabil za gretje kakega drugega prostora. Sploh če si v hiši. lp, Marija Sporočilo je spremenil(a) galyka dne 17. feb 2006 10:21:59

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

17. feb 2006 14:00

Ko takole prebiram tole o varčevanju se je zgodilo to, da mi je poštar prinesel prvo položnico za telefon in internet odkar smo zamenjali uporabnika. Kar na smeh mi gre. Sicer telefon tukaj še ni bil omenjen, bom pa jaz prva. Prej smo za navedeno Siolu in Telekomu plačevali 14.000,00 sit, tale položnica pa je danes za enako storitev mala malica napram prejšnjim in znaša za vse 6.000,00 sit. Pa naj še kdo reče da nismo šparovni pri naši hiši. Pa še to moram povedati, da sem izjemno veliko pretelefonirala. lp Vesna

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

17. feb 2006 18:46

no ja, če se držimo varčnih žarnic, strojev energijskega razreda A, domačega vrta - kdor pač ima možnost - lastne ozimnice, pa še kaj bi se našlo, potem se skozi mesec kolikortoliko verjetno pride v mejah normale. kar se pa prehrane tiče, se popolnoma strinjam: nisem tako bogat, da bi poceni kupoval in pa raje prednost kvaliteti pred kvantiteto... raje šparam na dohtarju kot v trgovini LP Drejček

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

9. mar 2006 19:33

Mogoče se vam bo zdelo bolno.... Jaz kuhinjsko viledo, tisto za brisanje miz itd, vsak teden obkuham v posodi,z dodatkom praška.Škoda se mi jih zdi metati v smeti,ker so še cele. Začne hitro smrdeti in je verjetno tudi polna bacilov LP Teka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

9. mar 2006 19:46

Teka, nič ni bolno. Jaz pa jih vsake toliko časa operem z drugimi oblačili v pralnem stroju. Lep dan vam želim

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

9. mar 2006 19:53

Kot pravi rozanec, nič ni bolano. Jaz jo pa dam v pomivalni stroj. Pozdravček!

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

9. mar 2006 21:45

Tudi jaz sem pri viledah "šparovna" in se mi sploh ne zdi, da je bolano, če jo dam tako kot Dragička, v pomivalni stroj. Klinc, oprostite izrazu, ampak ena Vileda, ta prava, stane cca 300 SIT. Če bi jo vsakič, ko dobi vonj, vrgla v smeti, bi me to stalo reci in piši vsaj 1500 SIT vsak mesec. In zakaj bi jih metala proč, cela je in da se oprat. Saj tudi na vrečki piše, da je pralna na 60 stopinj. lp Julija

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. mar 2006 22:00

tudi jaz perem vilede, od zadnjič, ko je dragička na forumu o kuhinjskih krpah napisala isto kot tu, da jo flikne kar v pomivalni stroj, delam tako tudi jaz - dragička, hvala;). Ko bom pa prala perilo, jo bom pa vrgla tja zraven - juliya, hvala;). sicer viledo vedno dam na pipo, ki štrli iz stene, tako da se vedno lepo posuši in že zato ne dobi vonja. Veri

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

9. mar 2006 23:54

Dobro, vidim, da nisem samo jaz tista, ki tako pazi na vilede. Tudi pri meni ne gredo kar tako v smeti, ampak jih perem in novo tudi vedno prerežem na pol, ker mi je tako lažje brisat. Ja, pa še prišparam Lp, Tina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti