Sokovnik - stiskalnik sadja in zelenjave

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

tema odprta - 2. feb 2006 14:52 | ogledi: 4.503 | odgovori: 2

Pozdrav,

vem, da je bilo na to temo že dosti napisanega, sem si veliko prebrala. Večinoma pišete o tistih dražjih sokovnikih. Mene pa zanima, če ima kdo izkušnje s "poceni" sokovniki. Zelo rada bi si ga kupila, saj mi sadje ne gre tako zelo v slast, ker me skoraj vse skomina in potem, ko si ga nabavim, ga veliko zavržem, ker zgnije in oveni, preden ga pojem. In ker smo nad večino aparatov sprva zelo navdušeni, kasneje nas pa navdušenje mine, bi si za začetek kupila kakega prav poceni. Toliko, da sploh vidim, koliko mi bo prišel prav. Ogledala sem si Clatronicovega, stane samo slabih 6 tisočakov. Vem, da za ta denar ne vem kaj ne moreš dobiti, pa vseeno me zanima, če ga kdo ima in kakšne so izkušnje z njim.

Lep pozdravček, S.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. feb 2006 17:54

Pri sokovniku je vazno, da ima veliko odprtino, skozi katero tlacis noter sadje, da ima veliko zbiralno posodo za odpad in da ga je lahko razstavit in ocistit, po moznosti tako, da ga peres v pomivalcu. Clatronicovega ne poznam, sama pa imam identicnega temule: ESF103 SOKOVNIK AEG, ki si ga lahko ogledas na www.bof.si in se mi dobro obnese - pri precej pogosti, ceprav neredni uporabi (v kaksnem obdobju vsak dan, potem pa spet stoji nekaj dni ali celo dva tedna) je zdrzal ze vec kot 5 let. lp, proxima

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. feb 2006 23:24

Imam Clatronicovega, od avgusta, tlačim noter vse sadje, ki mi pride pod roko (no, banan še nisem,he,he), pa dela ko šus! LP cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti