Darilo za goste

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

18. feb 2008 10:11

Jaz sem bila na praznovanju 50.letnice v soboto in sem dobila ob odhodu loncem loncek z napisom 50, z loncnico. Majdina

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

18. feb 2008 11:26

Čao, ja, vse sorte podarjajo ob takih priložnostih. Meni se recimo zdijo zelo posrečeni razni svinčniki, koledarčki, žepni koledarčki, vžigalčki, tudi za dežnike sem že slišala, pa lončki, majice, v les vžgane slike, izvezeni prtički... ipd.... s 50-ko in imenom slavljenca, tudi sliko recimo.... drugače pa, razne stekleničke z domačimi likerji, škatle piškotov, med, .... ne vem kaj še. Tisoč možnosti imaš na razpolago, odvisno tudi od tega, koliko si pripravljen odšteti za te zadeve, ker zneski so lahko ob taki količini darilc hitro visoki. Kaj je izvirno, je pa težko rečt. Nekomu je recimo veliko že to, da sam naredi liker, nekomu drugemu ni problem poslikat 50 stekleničk al pa spečt 50 malih tortic, izvezat 50 prtičkov ... kaj veš, vsak sam zase ve, kaj mu je blizu po srcu, tisto potem podariš. Lep pozdravček, S.

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

20. feb 2008 18:07

Mami in oči kar veliko obiskujeta praznovanja abrahama in tudi pri nas je navada, da dobiš spominček na ta dogodek. A je res vsak drugačen, napisala bom, kar sta njedva dobila: kuli z vgraviranim imenom, ferrero roche, darilce z figurico slonček+ mon shery, mali krožnik z imenom, obesek za ključe z imenom, sliko- (več malih v eni iz otroških let), bonbone v darilni mrežici z napisom, suho rožo, mini kocke, mini šopek- umeten....Skratka ogromno je tega, niti se vsega več ne spomnim, skratka, vsakič sem takoj opazila od kod je to- saj je zmeraj vsako darilce označeno v spomin z imenom ali z priimkom. Lp jaša

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. feb 2008 19:04

Tega podarjanja na našem koncu ni, prvič slišim. Pa sem bila že kar na nekaj abrahamih in tudi mi smo imeli alni enega. Ob poroki ja, to pa je vse.

Kyara

pat  

član od: 5.9.2006

sporočila: 204

20. feb 2008 19:18

moj mož je podaril CD s posneto njemu najlepšo glasbo. lp pat

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

20. feb 2008 20:19

Naša dva sta ko sta praznovala abrahama (narazen sta le 2 dni) podarila vsakemu povabljencu eno tako luštno čebelio (glineno) nanjo sta napisala imeni (na vsako krilce eno) in datum .... prav luštno ... vedno ko jo vidim se spomnim kako smo noreli tisto noč maserka

Vandrovka  

član od: 11.6.2006

sporočila: 105

20. feb 2008 21:53

Kaj pa piškotek v obliki srca z vtisnjenim imenom in 50. Zaviješ ga lahko v celofan, povežeš z lepim trakcem in dodaš drobno svileno rožico. Vandrovka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

21. feb 2008 3:46

Punce hvala za nasvete... če se mogoče spomnite še kaj, pa kar napišite! Res HVALA za pomoč!

 

 

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti