Gnetilka za kruhomat

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

tema odprta - 15. jan 2006 10:33 | ogledi: 4.652 | odgovori: 5

Ker imam večne probleme z gnetilko (pustim jo v kruhu, kruh pa podarim), že nekaj časa zamanj iščem rezervno gnetilko za Clatronic kruhomat! Spraševala sem že okrog po trgovinah, če se jo da posebaj kupit, pa do danes še nisem uspela v nobeni štacuni, tudi v Intersparu ne, kjer sem ga kupila. Ali ima kdo podobne težave?

LP! Galja

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

15. jan 2006 13:06

Vprašaj na pooblaščenem servisu.LP Aki

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

31. jan 2006 20:12

Poglej na www.ebay.de ,tukaj najdeš skoraj vse. Lp balu

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

31. jan 2006 22:11

Gnetilko lahko kupiš v pooblaščenem servisu za Clatronic - Elektroservis Prešeren na Litijski cesti v Ljubljani. Vedet moraš le točno oznako aparata. Lahko noč!! MALC

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

1. feb 2006 13:04

Včeraj sem počela neumnosti, najprej majhno, potem vedno večjo. Rezultat je bil ta, da sem potrebovala novo gnetilko. Sin mi je rekel, da ta košček železa že ne more stati veliko, ko sem razlagala, kako sem besna nase. Poklicala sem servis Prešeren v Ljubljani in sem na vprašanje, ali želim eno ali dve, odgovorila, da dve (bo še ena v rezervi sem pomislila). Spet sem storila neumnost in nisem vprašala za ceno. Danes zjutraj sta prispeli dve gnetilki, za pisemce sem plačala 5.500 SIT. Pa saj to je že dobra polovica novega stroja Sedaj lahko vse kruhopeke opozarjam, PAZITE NA GNETILKE kot, da so zlate. Meni je to uspevalo priblližno dve leti in pol. Tako, malce sem si ohladila jezo, saj veste, ko nekomu poveš, je nekoliko lažje. Pozdrav vsem! riba-ribica

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

1. feb 2006 13:11

Ja meni so se pa gnetilke že tako obrabile z notranje strani, da enostavno niso več ostale na nastavku, ko je testo postajalo kompaktno, jih je metalo dol. Tudi jaz sem poslala moža s posodo na omenjeni servis, kjer so mu prodali komplet posode in gnetilk, plačal je nekaj čez 7ooo,oo sit. Tudi jaz nisem vedela, ali naj vse skupaj vrnem ali naj obdržim. Z največjim veseljem bi nahrulila še moža , da me ni vprašal po telefonu, ampak kaj, ko potem ne bi hotel več po takih in podobnih opravkih. Sem bila tudi jaz kar nekaj dni slabe volje, sedaj pa spet pečemo in pečemo in pečemo.... jana 07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti