Odvajanje kajenja s hipnozo

kozamurnik

sporočila: 2311

5. avg 2019 16:34

Pozdravljen, nekadilec, dobrodosel na Kulinariki.  Zanimivo, ampak,  ali si tudi ljubitelj kuhanja, glede na to, da si se vpisal sem? In ali imas kake izkusnje s tem gospodom doktorjem in njegovo hipnozo? Ker brez osebne izkusnje tvoj prvi post o kajenju( na kuharski strani) hm... zveni bolj kot reklama.  Ce se motim, se opravicujem.

murnik

nekadilec  

član od: 4.8.2019

sporočila: 2

19. avg 2019 10:04

Pozdravljen kozamurnik.

Kot ste prav ugotovili, sem se  registriral le z namenom, da napišem sporočilo, ki informira o dejavnosti g. Kolpakova.

Gospoda poznam osebno že več let, zato vem tudi za odzive njegovih strank, ki so ostale v stiku z njim še več let po tem, ko je s to dejavnostjo zaradi selitve prenehal.

Življenjska situacija se mu je sedaj spremenila in ponovno se je odločil, da bo opravljal hipnoterapije.
Prosil me je, če lahko pomagam postaviti spletno stran, da ga bodo ljudje ponovno našli.

Ker sem opazil sorodno temo na forumu Kulinarika.net ( odvajanje kajenja s hipnozo ), sem se odločil dopisati omenjeno sporočilo.

Če moderator tega foruma meni, da sporočilo ni primerno, ga lahko odstrani.
Opravičujem se, če sem zmotil vzdušje na forumu z omenjenim sporočilom.

Prijazen pozdrav...

nekadilec

kozamurnik

sporočila: 2311

19. avg 2019 19:46

Nic nisi zmotil, le hvala za pojasnilo;  vracam prijazen pozdrav.

Ce pa se kateri kuhar/ica s te strani odloci, da se odvadi kajenja, na osnovi tega "oglasa" ali kako drugace,  vso sreco!

 

murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti