Odvajanje kajenja s hipnozo

BORCEK  

član od: 2.1.2010

sporočila: 66

31. jul 2010 21:23

Ojla vsem ozdravljenim kadilcem, kadilkam, kamor spadam tudi jaz. Sem potrebovala kar nekaj časa, več kot leto, da sem zbrala moč in s pomočjo tablet Champix ( predpisala mi jih je moja zdravnica) nehala kaditi. Moram povedat, da sem zelo zadovoljna, ampak občasno mi pa manjka ritual, bo pa upam, tudi to minilo, saj samih cigaret ne pogrešam. Atos, hvala za idejo, tudi jaz si bom nastavila škatlico in notri vrgla vsak dan 3.-EUR-e. Sedaj ne kadim že dobre 4 mesece in upam, da sem to zaključila do smrti. Je res ena svinjarija to kajenje, čeprav pa grozno paše. Sedaj zbiram energijo, da še shujšam, kar sem pridelala v treh mesecih in še nekaj kil od preje. To so pravi projekti, ki zahtevajo ogromno psihične energije. BORCEK

atos  

član od: 30.10.2008

sporočila: 105

31. jul 2010 21:34

BORČEK, tudi jaz zbiram energijo za hujšanje in sem 100% strinjam s tabo : RES SO TO PRAVI PROJEKTI, KI ZAHTEVAJO PSIHIČNO ENERGIJO. Ampak nama bo tudi pri kilaži uspelo, ni hu... Mirno nočko vsem! atos

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

1. avg 2010 21:19

Tudi jaz sem precej časa kadila,da prenehaš moraš imeti močno voljo , ali pa da zboliš.Sem imela hudo virozo,več kot en teden vročine 40°po tistem nisem več prižgala in sem prav vesela da je tako. Za vsako stvar je potrebna volja in vstrajnost. Milži

solatko  

član od: 10.12.2004

sporočila: 7

2. avg 2010 12:30

Lep pozdrav vsem sotrpinom. Moja abstinenca še vedno traja, brez najmanjših težav, tudi nisem povečal uživanja hrane, saj se dejansko počutim, kot da še nikoli v življenju nisem kadil. Po tolikšnem času, me tudi ne moti več, če kdo v moji bližini še vedno zasmrajuje okolje. Fizično in psihično pa se počutim vsak dan bolje. Žena pa ima določene probleme, ki pa jih za enkrat še uspešno kroti. Nikakor ne vidi rezultatov prenehanja. Pri posameznih dogodkih pa še kar pogreša čik (kavica, opravlejno kakšno delo, po katerem je obvezno sledil čikec.....). Upam, da bo te težavice premagala in bo v bodoče opazila, da je kar nekaj denarja več, kot prej - drugega razloga za prenehanje pač nisva imela. Zdravstvenih težav zaradi kajenja, nisva imela praktično nikoli. solatko

katanci  

član od: 26.8.2010

sporočila: 2

26. avg 2010 19:30

Živjo! jaz bi pa prosila za tel/mbt Darka Rauša iz Poreča, če ga kdo ima, ker na internetu sem dobila že 6 različnih številk, zdaj pa ne bi rada klicala vse po vrsti. A je bil kdo pri njemu pred kratkim, tako da ima tapravo številko? Hvala. katanci

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

26. avg 2010 21:27

Če imaš v mislih gospoda, ki ga je TV Slovenija prikazovala, kot uspešnega pri odvajanju od kajenja in se je zadeve loteval s hipnozo, sem jaz slišala, da je umrl. Že kar nekaj časa nazaj, verjetno dve leti. Če se motim, me naj kdo popravi. zeta

Tanjika82  

član od: 30.3.2009

sporočila: 90

26. avg 2010 23:07

Nisem brala cele teme, a po naslovu vam lahko svetujem, da se da odvadit čiso preprosto. Skadila sem tudi po dve škatlici dnevno, pa sva se s fantom dogovorila in oba prenehala naenkrat. Mislim, da nama vsakemu posebaj ne bi uspelo, saj ti cigaret preveč diši, ko si prenehal. Prvih par dni oz. tednov me je imelo, da bi takoj enega prižgala - pravi odvisnik! A potrebna je dobra in močna volja, da prenehaš. Oblačila mi sedaj sploh ne smrdijo po cigaretih - saj prej tudi vonjala nisem, da smrdijo. Mislim, da se mi je življenje v vseh pogledih izboljšalo. Torej samo vztrajnost in močna odločenost vas reši. Moraš si reči: ZDAJ PRENEHAM! in takrat tudi končaš. Vsem, ki ste se pripravljeni odvaditi želim veliko volje in uspeha!! Tanjika82

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

29. avg 2010 23:34

Jas še tudi vztrajam,pa še fajn se mi zdi.Kavico pijem normalno kot vedno,sama ali z prijatelji ,oni kadijo in me sploh ne moti .Pa si mislim ,kar tako naprej. zaja zaja

katanci  

član od: 26.8.2010

sporočila: 2

31. avg 2010 9:43

@ zeta Sem zasledica cel kup zapisov, da je umrl, potem pa prav tako cel kup zapisov, da ni umrl in da je to čista laž. Skratka, človek je še kako živ ker ljudje hodijo k njemu še tudi po njegovi smrti :) Upam da se najde kdo, ki ima njegovo številko. katanci

geraldina  

član od: 12.10.2010

sporočila: 4

15. jun 2011 16:12

Pozdravljeni!

Iz srca priporočam elekronsko cigareto SMOKELESS - najbolj dovršena tehnologija simulacije kajenja. Kaditi sem nehala z lahkoto, še vedno pa imam svojo staro navado, le da ni več zdravju škodljiva. Še vedno uživam pri kavici, le da me sedaj nihče več ne preganja, saj je Smokeless dovoljena povsod, ker ni tobačni izdelek. Tudi v pisarni, ko me razjezi neprijazen šef;-) Naroči se jo preko interneta. Preizkušeno kvalitetno in deluje. Poskusila sem tako pri dr. Raušu s psihozo, kot z Nikorete žvečilnimi - pa ni bilo uspeha, ker sem pogrešala tisti ritual, ki me je vedno pomirjal. S Smokeless sem uspela prenehat kadit in hkrat sem obdržala ritual!

 

 

geraldina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti