Odvajanje kajenja s hipnozo

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

5. jan 2006 12:33

Pozdravljeni Jernej ima prav, najprej si je treba urediti v glavi potem pa iskati rešitve naprej če ne gre drugače. Tudi jaz sem kadila 27 let, pa sedaj ne kadim že skoraj dve leti. Moraš imeti voljo do tega, drugače je brezveze, ker pol ko začneš nazaj, kadiš še več cigaret kakor si jih prej.Tudi jaz poznam ljudi ,ki so šli v Poreč pa sedaj še vedno kadijo.Pa, da se pogovarjaš s prijatelji,da si nehala s kajenjem in če so tvoji pravi prijatelji ti bodo pomagali, da boš prebrodila najhujše dni.Potem bo lažje ,samo trdna volja pa bo šlo. Lep pozdrav miia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jan 2006 13:28

Anamarija: Nisi me ti spravila v slabo voljo, ampak tisti, ki izumljajo 1001 način, kako se dokopati do denarja. In ljudje jim precej radi dajejo, meni pa potem pravijo, da je Plus paket drag. Pa to ne leti zdaj na nobenega obiskovalca KulSlo, da ne bo kdo narobe razumel... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. jan 2006 14:12

jernej je napisal/a:
Anamarija: Nisi me ti spravila v slabo voljo, ampak tisti, ki izumljajo 1001 način, kako se dokopati do denarja. In ljudje jim precej radi dajejo, meni pa potem pravijo, da je Plus paket drag. Pa to ne leti zdaj na nobenega obiskovalca KulSlo, da ne bo kdo narobe razumel... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jezen tudi na take ki nasedamo. Kaj čmo če si dober in pošten, misliš da morajo tudi drugi biti taki.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jan 2006 16:24

Anamarija: Nisi me ti spravila v slabo voljo, ampak tisti, ki izumljajo 1001 način, kako se dokopati do denarja. In ljudje jim precej radi dajejo, meni pa potem pravijo, da je Plus paket drag. Pa to ne leti zdaj na nobenega obiskovalca KulSlo, da ne bo kdo narobe razumel... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jan 2006 16:25

anamarija1 je napisal/a:
jernej je napisal/a:
Anamarija: Nisi me ti spravila v slabo voljo, ampak tisti, ki izumljajo 1001 način, kako se dokopati do denarja. In ljudje jim precej radi dajejo, meni pa potem pravijo, da je Plus paket drag. Pa to ne leti zdaj na nobenega obiskovalca KulSlo, da ne bo kdo narobe razumel... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jezen tudi na take ki nasedamo. Kaj čmo če si dober in pošten, misliš da morajo tudi drugi biti taki.
V bistvu ne. Če vam pomaga fajn. Samo mislim da večini ne more pomagati. Pač razmišljam kot psiholog Sicer pa nisem mislil reklame delati za svojo knjigo Drugače jo pa pri meni naročiš. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. jan 2006 16:37

Najprej jo bom prebrala, nato pa ti bom jaz delala reklamo. Torej naročam 1x " ZBOGOM CIGARETA" ČAU kako mi je simpatična ta figurica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jan 2006 16:38

Anamarija: Samo če si 100% odločena, da želiš nehati in si se pripravljena tudi potruditi. Knjiga ni čarovnik, le priročnik, ki pomaga sistematično voditi tiste, ki so trdno odločeni. Brez trdne odločitve bo knjiga nabirala prah. Ali drugače: Ko knjigo prebereš si ne zaželiš cigareta nič manj Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. jan 2006 17:01

Že en čas razmišljam o tem, dovolj imam teh čikov, predvsem pa bi rada naredila nekaj zase. 100% naročam knjigo.

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

5. jan 2006 22:24

Predvsem je najbolj pomembno, da se trdno odločiš, da boš nehal kaditi. Bila sem strastna kadilka. Nikakor se nisem mogla odločiti, da neham. Odločitev je prišla kar sama od sebe. To je približno tako kot takrat ko se odločiš za shujševalno kuro. Nisem potrebovala ne "čudodelca" niti knjige. Kajenje sem opustila in tudi dnevno količino kave sem občutno zmanjšala, nazadnje sem postala odvisna tudi od nje. Poudarjam, potrebna je samo trdna volja. Glede teh "čudodelcev" pa sem se pogovarjala že z znanci, ki so ga obiskali. Menijo, da je vse skupaj larifari. Ne nasedajte. LP Marjana

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

6. jan 2006 5:50

jaz ne kadim že šest let.Prepričati se moraš v glavi.Je pa bilo zelo težko.Lažje bi bila brez hrane kot brez cigarete.SAMO VSTRAJATI JE TREBA.Saj tudi pri hujšanju je podobno.Discipliniran moraš biti.Na začetku sem prav sanjala o cigaretah,tako ,da sem se zjutraj spraševala,ali sem spet kadila.S časom,pa je vse lažje.Sedaj ne premišljujem več o njih(kakšno leto sem neprestano mislila o njih)Zavedat se moraš,da moraš ti vstrajati,nihče ti ne more prav veliko pomagati.Aja,tudi gibam se sedaj veliko več,pa še sapa mi ne nagaja več. Bernarda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti