Odvajanje kajenja s hipnozo

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

16. jun 2011 9:11

Tudi jaz sem pri odvajanju probala vse mogoče.Od obližev do žvečilk celo hipnozo, ki pa pri meni sploh ni delovala,čeprav sem mislila,da bo to najlažji način.Pač me bodo hipnotizirali in bom brez muk nehala kaditi.Pa ja.

Pa sem se odločila,da poskusim nehat kaditi brez kakršnih koli pripomočkov.No nekaj časa sem zdržala.Vendar pa... Nočne more,da kadim.Zbujala sem se vsa prepotena.Čez dan sem bila razdražljiva,živčna,tresle so se mi roke,jedla sem vse živo,bolečine v prsih,kašelj,na kavo nisem hodila,da nisem videla nikogar,ki bi kadil in še in še. Pa sem kmalu spet začela kaditi. Vendar pa sem iz vsega le potegnila lekcijo.Najprej moraš biti trdno prepričan, da želiš prenehati.Imeti moraš trdno voljo in biti vztrajen in močen, ker pri tem premaguješ samega sebe. Ne smeš se vdati. Pa sem končno spet zbrala pogum in se psihično pripravila z voljo, da enkrat za vselej neham kaditi. In USPELO mi je.Ne kadim že skoraj tri leta. Tokrat mi je bilo dost lažje,nisem imela takšnih stranskih učinkov kot prej. Pač zamotila sem se z kakšnim delom.Res pa je, da preden sem nehala kaditi sem se najprej znebila tistih navad,kjer sem vedno zraven kadila (jutranja kavica s cigaretom,pa po kosilu,...),ker se je tega najtežje odvaditi.

Zdaj ko ne kadi se počutim dosti bolje,imam več energije in več življenja.

paulina d

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

16. jun 2011 22:44

Paulina, čestitam.Pri meni bo 19. 6. eno leto.Pa nič ne pogrešam in tudi me ne moti, da kadijo v moji bližini.In upam, da bo naslednje leto tudi tako.

zaja

geraldina  

član od: 12.10.2010

sporočila: 4

17. jun 2011 12:16

Vsem, ki ste nehali kaditi brez kakršnihkoli pripomočkov, iskrene čestitke. Jaz sem ena izmed tistih, ki enostavno ne morem. In moram vam povedat, da se s Smokeless že počutim kot bivša kadilka -  dim mi smrdi in to pomeni zmago!

Vsi, ki se matrate in krizirate - iz srca priporočam elektronsko cigareto Smokeless s pametnim ohišjem, ki ima energije za cel dan.

 

geraldina

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. jun 2011 14:18

Ni treba, da je ravno Smokeless, a ne?

Tukajle je ena od primerjalnih tabel za nekatere od mnogih elektronskih cigaret.

http://new-smoke.com/e-cig-comparison/

 

In glejsigano - vse lahko nabavimo preko spleta.

 

Tale lunin mrk je bil pa prav res nekaj posebnega - koliko dobronamernežev je vzpodbudil, od tistih, ki nam ponujajo trajne kremšnite, protopolžjo zaščito do prerokov elektronske cigarete s pametnim ohišjem, ki ima energije za cel dan.

nola

.deklica  

član od: 27.1.2009

sporočila: 107

17. jun 2011 14:33

Nola, 

.deklica

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

19. jun 2011 18:16

Zaja vse je odvisno samo od tebe in tvoje volje. ne dvomom pa, da ne nebi zdržala še naprej,če si že tako dolgo.

paulina d

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. jun 2011 20:13

Paulina d, se strinjam.

pa brez dvomljivih pomagal:

Prvi koraki za uspešen prehod na Smokeless e-cigareto.

Na začetku boste pogrešali dim in z njim strupene snovi v njem. Tukaj zmagate le z odločnostjo. Vašo odvisnost tudi od dima nadomestite z višjo dozo nikotina.

nola

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

19. jun 2011 21:16

Vsi, ki se odločijo in to zatrdno, da bodo nehali kaditi ponavadi tudi nehajo. Vsi, ki pa samo rečejo, da bi morali nehati pa ponavadi zdržijo samo nekaj dni. Sama še nisem v tem položaju, da bi to storila,ker nisem še zrela za tako odločitev, saj je vse v možganih in ne v telesu, zato čakam, da mi v možganih dozori in se ne bi ponovilo.

franciska

geraldina  

član od: 12.10.2010

sporočila: 4

20. jun 2011 10:55

Nola,

ne vem, kaj te je zmotilo. Ni treba, da je Smokeless, se strinjam - ampak pred leti sem poskusila s podobno elektronsko cigareto, kot jo ponujajo na internetni strani, ki si jo pripela. Ena baterija, en polnilec... Izkušnje - crkavanje baterije, npr. 15 potegov, potem 3 minute baterija fuč, ker se je pregrel uparjevalnik. Baterija zdržala pol ure, potem jo je bilo treba dat polnit. Ok, če sem bila doma, če pa ne - pa le nedelujoča e-cigareta v žepu.

Mnogo ljudi poskuša s prenehanjem.  Mnogim uspe brez pripomočkov. Zase in za kar nekaj ljudi vem, da ne bi nehala kadit, če ne bi bilo Smokeless. In ravno tej elektronski cigareti sem neizmerno hvaležna.

Lep dan,

geraldina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti