Orehov puding

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

tema odprta - 13. dec 2005 18:14 | ogledi: 5.527 | odgovori: 3

Pred 20 leti sem imela recept za orehov puding, zdaj ga pa ne najden. V ta namen sem takrat kupila posebno posodo, v katero sem dala maso in kuhala v sopari. Morda imate kakšen recept primeren za to posodo. Vem, da je recept vsebuje jajca, mlete orehe, čokolado...Super recept!

Migla

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. dec 2005 18:20

v tej posodi lahko kuhaš božični puding in druge angleške pudinge - stixky steamed pudding vpiši v googla, ti bo dal receptov za celo leto;) dobijo se pa pri nas tudi take male knjižice v ang. s tem naslovom, par pudingov je prav dobrih:) Nisem jih pa še veliko sprobala, ker se tako dolgo kuha... Veri

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

14. dec 2005 9:12

Hvala za pomoč. Bom poskusila. Recept sem takrat dobila od starejše gospe, ki je bila odlična kuharica in mi je zelo žal, da sem ta recept izgubila. Vem še to, da sem puding na koncu oblila s čokolado.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti