Božično kosilo

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

tema odprta - 10. dec 2005 14:31 | ogledi: 11.031 | odgovori: 4

Letos bi se rada res izkazala za božič. Pa me zanima kaj bi lahko pripravila za kosilo oz. tudi za predbožični večer....Ima katera kakšno dobro zamisel?

Posebno me mikajo kruhove skodelice s kakšno dobro kremno juhico....in podobno....

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

10. dec 2005 15:46

Jaz razmišljam o hladnem bifeju, saj na ta način najlažje pripraviš hrano v naprej! Srečno! veverica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. dec 2005 17:53

Nič ne vem prav kaj bi ti svetovala, pri nas doma bo klasika, razen da bo namesto purana morda na jedilniku morda riba. Lahko pa pobrskam za ka recept za juhico v kruhu, vse najde v knjigah n revijah. Ali pa ti bo morda bolje vedela kaj pametnega o tem reči katera od tistih, ki že ma izkušnje s tem. Pozdrav, mamamia mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. dec 2005 21:38

V kruhove skodelice dam najraje čebulno juho. Naredim jo tako, da veliko čebule prepražim, dodam začimbe in zalijem z vodo. Prevrem in potem najprej naribam sir, ga dam na dno krušne skodelice in nanj nalijem juho. Po vrhu potresem s svežim peteršiljem in pokrijem tako, na pol. Serviram na krožniku. lp Vesna Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti