Hofer

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. jan 2007 23:41

m76 ( oprosti, tale tvoj nik me spominja na model puške ), Če se v Hofferju počutiš kot v skladišču, kaj pa eurospin ali hardi? Šele to so prava skladišča. Drugač, v Hoferju kupim hrano za mačke, pa večkrat zelenjavo ( nazadnje so imeli zelo dobro papriko ) ežoj

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8705

4. jan 2007 11:46

m76, nisi edina... končno nekdo, ki se počuti tako kot jaz, čeprav mi je Hofer skorajda sosed. Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

4. jan 2007 13:33

m76 (a nismo s takšno puško streljali včasih???), nisi edina. Jaz sicer grem občasno v Hoferja (mešanice mok za kruhomate so še vedno najboljše, vsak zame), amapk se res počutim kot v skladiššu. Enako v Eurospinu - tam sem bila enkrat, našla sicer nekaj reči, ki se jih splača kupit, ker so res v redu, ampak ne tako zelo, da bi kar hodila tja...Enako Hofer - točno vem, po kaj grem, kupim in via ven... Pa hofer se mije zdel kot skladišče že v časih, ko smo hodili v A; a kaj, koje sin imel tako rad tiste bele klobasice... Zdaj grem pa rada v Inetrsparov megamarket v Qlandiji, tu blizu mene. Center ni prevelik, Spar pa ravno prav velik, da imajo vse, pa še vedno ni kot skaldišče, tako kot tisti v Europarku...ko rabiš lestev, da kaj dosežeš, in to me ubije... Mamamia mamamia

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

4. jan 2007 21:49

Imam eno vprašanje. Glede na to, da bodo pri nas odprli Lidl in nekateri ljudje pravijo, da je kot Hofer v Nemčiji..Je to res? LP juhica

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

4. jan 2007 22:04

Je res, da je vse bolj podobno kot skladišče ampak večina izdelkov pa je narejenih na Poljskem. Pa da ne bo pomote, tudi jaz nakupov opravim v Intersparu kot pa v Hoferju. Sem pa dobila za darilo iz Hoferja mini čokoladne poljubčke(dickmanse) okus je fantastičen obliti so z belo, temno in mlečno čokolado). Kupujem pa tudi paket 7 zvečilnih gumijev orbit za 2 eura, izdelanih v Franciji. Kupujem pa še jedilno čokolado, sladoled, olive, čips, lešnike, mandlje, rože....

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

5. jan 2007 8:47

Sama redko kdaj kupujem v Hoferju,res izgleda kot nekakšno skladišče in zelo me moti da imajo veliko stvari pakiranih po 3 ali več komadov (pred vsem sladkarije) .Nazadnje ko si narediš izračun ugotoviš da pa le ni tako poceni.Moti me tudi ,da moraš zelo paziti na datume saj je veliko stvari tik pred rokom uporabe.Nekaj stvari sem opazila tudi na policah,spadale pa bi v hladilno vetrino.Oblačila ki jih prodajajo tudi nimaš kje pomeriti in za takšno ceno dobiš drugje bolj kakovostno.Pa še to ,med temi prazniki, trgovine sploh niso bile okrašene ,od zunaj so zgledale zelo pusto,tako da me Hofer v teh prazničnih dneh ni prav nič prepričal,da bi vstopila vanj. Bogomira

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. jan 2007 8:53

Jaz sem vajena Lidla, ki je tudi kot skladišče, ampak, ko sem stopila v Hofer, sem bila pa vseeno presenečena. V Hoferju skoraj ni polic, le tiste košare, nisem vedela kje naj iščem lešnike in marcipan. Lidla sem vseeno bolj vajena iz Italije. Glede kvalitete hrane pa tako - v Lidlu sem rada kupila pašto, ker je podobna Barilli, pa parmezan, kakšne gobice v olju, olivno olje, arašidovo, ki je ceneje, kot pri nas najcenejše olje, pa kakšno mocarelo. Sadni sokovi so kar v redu, ampak kar dragi, včasih smo kupovali pivo za žure, dokler so imeli nemško (bitburger - če me spomin ne vara), sploh pa ni za kupovat mleko, ki je zelo drugačno kot naše, pa kakšne mesnine in podobno, ker je drugačno, kot smo vajeni. No ja, sicer pa so okusi različni... matilda

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

5. jan 2007 23:38

Danes sem bila v Hoferju in me je spet razočaral.Še sedaj mi hodi po glavi misel hofer-pofl.No,ja-kruh ok. Kupla sem moko ,ki vsebuje bučna semena ,po parfum grem jutri-dans je bla proba. Moram si enkrat čas uzet pa prešnofat. ena mš

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

6. jan 2007 0:03

Danes sem v Hoferju kupila arašidovo olje. Vam povem poezija. Zelo aromatičen in dobrega okusa. Me kar malo spominja na bučno olje. Dolgo sem ga iskala, zdaj pa so ga končno spet dobili, da sem ga lahko sprobala. Zdaj pa bo spet veselica v kuhinji. Glede teh trgovin pa se mi zdi, da imajo v vsaki nekaj ugodnega, tako, da bi moral iti v vsako, da bi nakupil stvari, ki so cenejše. LP! fakin712

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

6. jan 2007 0:20

Malo sem se nasmejal...(sploh tisto o puški mi je izvabilo krohot)... No, men se pa Hofer sploh ne zdi nekaj slabga....sicer so me morali vanj vlečt, ko pa sem bil notri...eh...štacuna kot štacuna...zarad mene lahko in Sosed in Gasterbajter (Spar) naredita isto, le da bodo cene nižje... drugače mi je pa full dober njihov sirni namaz...(sir topljeni, ne kakšna skuta), pa pečena paprika v kozarcu je proti pričakovanju ...zelo o.k...pa še kaj bi se našlo.. Zadnjič sem se celo v Slovenske konjice peljal (45 km) , da sem kupil OralBraun OxyJET zobno prho in elktrično ščetko za 12.900 sit...Vsepovsod je cena od 29.000 pa do 39.000 sit ( nisem v € preračunaval). Dokler bodo izdelki kvalitetni za sprejemljivo ceno...sem bom tam še oglasil...točno tudi jaz moram po Arašidovo olje...pa Dickmansi so tudi dobri....sam sem jih zadnjič zmazal ta velko škatlo..(zamislite si kaj je bilo potem...) ampak še jih bom jedel... Puška...ups m76 ne sekiraj se, Ežoj in Mamamia sta se samo hecala...nič slabega mislila... escada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti