Kulinarična slovenija = super

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

18. nov 2005 8:55

Ja, kot je rekla Zlata: ta stran ti zleze pod kožo - popolnoma te zasvoji. Super, tule smo lahko zaposleni 25 ur na dan! Pa še klepetalnica, saj je ne bom uspela slediti v celoti - škoda. Tako je aktivna, da mi bo precej zgodovine ušlo. Skratka, tako sem navdušena, kot kakšen majhen otročiček. Te novosti nas kar pomladijo. Pa poglejte naše upokojenke, kako mladostno delujejo in vse obvadajo. Hvala ekipi Kulslo in vsem uporabni-kom/cam! jankica

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

18. nov 2005 9:26

Tudi jaz od dopoldnevih (doma, žal nimam računalnika!) uživam ob prebiranju receptov, nasvetov in ostalega, prav tako sem "zasvojena" s to stranjo in želim, da bo še naprej tako..! Kuha in peka sta moje veliko veselje in tu vsak dan izvem in se naučim kaj novega - hvala vsem in lp!! Karmen V.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

18. nov 2005 9:40

ob tolikih pohvalah...ali nas bo drugo leto več članov s pluskom?

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

18. nov 2005 10:07

Tudi pri nas smo čisto od te strani, vsak dan kaj novega in dobrega na jedilniku, HVALA Rebeka

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

18. nov 2005 12:09

Pridružujem se mnenju, da je Kulinarika res super. Te dni sem imela čast še pobližje spoznati gospo Marinko Pečjakovo, ki prispeva precej receptov in je seveda članica družine ustanoviteljev te strani in vam povem, da je gospa enkratna - bili sva skupaj na operaciji žolčnih kamnov (danes sva družno zapustili bolnišnico) in povem vam, čeprav je najbrž več kot dvakrat starejša od mene, je bila bolj poskočna, vsa vitalna, skratka "korenina", da ji ni para. Vsa čast njej in njenim za tole odlično stran. Veliko dobrih receptov in nasvetov še za naprej vam želim. Lp, Renata

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

18. nov 2005 12:47

Tukaj sem našla več nasvetov in receptov kot v vsej svoji kuharski zbirki-pa ni majhna. Skratka super zadeva.In tudi denarcev za plus paket mi ni niti malo škoda. Gospe Marinki pa želim hitro okrevanje! Bernarda

burbonka  

član od: 15.5.2005

sporočila: 402

22. nov 2005 14:34

Mislim, da bom tudi jaz kmalu med pluski.... Stran Kulinarična Slovenija je več kot odlična - odkar tukaj spremljam recepte in nasvete - dobro jemo! Izjemno uživam ob prebiranju in uživam v kuhinji! Hvala ekipi KulSlo!!! Lp burbonka

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

22. nov 2005 17:16

Mož je rekel , da bo Dedek Mraz prinesel plus paket! Hura!!!! kalcicl

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

22. nov 2005 18:12

Plus paket omogoča tudi pošiljanje voščilnic.To bo prišlo zelo hitro prav,saj so prazniki tako rekoč pred vrati.Raje dam 6000 tolarjev za plus paket in tako eno leto uživam v vseh prednostih,kot pa da grem le enkrat na pošto in zapravim za novoletne voščilnice in znamke. Plus paket omogoča večjo uporabo smeškotov in tako popestri tekst,ki ga prispevate v forum. Plus paket vam olajša iskanje po sestavinah. Naštela sem le delček ugodnosti,ki jo omogoča plus paket.Če mi ne verjamete,pa poskusite. l.p. Vesna Leben

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

22. nov 2005 18:55

Se poplnoma strinjam, da imamo pluskoti veliko ugodnosti. Moti me pa to, da so tukaj plačljive take stvari, ki so na mnogih drugih spletnih straneh dostopne zastonj. Npr. to da moramo plačati iskanje po Kulinariki je po moje nedopustno. Marjetica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti