Kulinarična slovenija = super

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

17. nov 2005 15:07

Kaj naj povem - ker sem med modrejšimi (moja mama je rekla, da ko si starejši ni rečeno, da si pameten, ampak si moder) - ne smemo se preveč hvaliti. Ravnokar sem gledala na Papriki intervju z odstavljenim Jankovičem iz Mercatorja. Vidite, kako ni dobro biti preveč uspešen, preveč dober, preveč kul... odletiš po hitrem postopku, kot gumb od šlica. Sem izkušena kuharica z dolgoletnim stažom, v širši družini mi pravijo "cukerpek", ampak sem na teh forumih marsikar novega slišala in seveda prevzela za svoje... Ravnokar celo dopoldan pospravljam kuhinjo - detaljno, vse iz omaric ven, pranje steklenih posodic in tako naprej, in je prišla tudi na vrsto mikrovalovka. Zadnjič sem prebrala tukaj pri nas, da se da v posodico voda in limona in za 5 minut v mikrovalovko. Res je, da sem 2 x ponovila, ampak vam povem je kot nova. Mož je imel to nalogo, da je pobrisal, ni mogel verjeti, da je tako odstopilo... Hočem reči, veliko novega in koristnega sem se naučila in izvedela. No, bilo je tudi takih, ki so me ujezili s kakšnimi trapastimi... tisti so tudi hitro odstopili. Jaz se pa na forumu počutim že kar doma... Kako bo ta forum dober je seveda odvisno od nas, da bomo konstruktivni, da ne bo nekih glupih vprašanj, da nas ne odpelje v drugo smer... Naj ne dolgovezim preveč, bodimo taki, kot smo bili do sedaj... seveda ob pomoči Jerneja in Bojana. Vesel podzravček! Sporočilo je spremenil(a) dragička dne 17. nov 2005 15:08:06

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

17. nov 2005 15:45

Se popolnoma strinjam s to "zasvojenostjo". Jaz tudi moram parkrat na dan pogledati kaj je novega ali pa vsaj zvečer, ko grejo otroci spat in ker sem se jezila, ko kaj nisem mogla najti mi je mož privoščil plus paket, zdaj pa sploh ne pride do računalnika in si je mural kupiti še prenosni računalnik . Je pa res polno novih idej tukaj, in sprobanih receptov. Imam veliko kuharskih knjig pa mi bolj prav pridejo recepti iz kulinarike. Bravo, še tako naprej . jade

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

17. nov 2005 16:23

Jaz pa sem bila najbolj presenečena, da je toliko mladih ljudi, ki imajo veselje do kuhe in peke. Sama sem bila v mladih letih med "bolj trdimi". Skratka, zadovoljna sem, da vas poznam riba-ribica Sporočilo je spremenil(a) riba-ribica dne 17. nov 2005 16:23:48

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

17. nov 2005 17:29

Moj dan je lepši. V kuhinji postajam vse boljša in boljša. Vaše in svoje recepte imam vezane v usnjeno knjigo, ki je super in sem nanjo ponosna. Ker sem že polno vaših receptov tudi preizkusila, sem zraven napisala komentarje. Ko bom utegnila priti na vaše srečanje (v prihodnosti), vam jih bom pokazala (takrat jih bo več). Vsa pohvala vodilnemu timu. Migla

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

17. nov 2005 18:42

Trikrat hura!!!!!!!!!!!!!! za Kulinarično Slovenijo! Res je tale stran enkratna,vsak dan pogledam,kaj je novega. Obilo receptov,novih kulinaričnih užitkov,mnogo,mnogo novega.! Najboljše pa je to,da sem tukaj spoznala veliko novih prijateljev in z nekaterimi smo se celo srečali. Kajne,Riba-ribica? Vse pohvale! Lep dan vam želi Marjetka cvetka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2005 18:47

Zdaj se lahko tudi pogovarjate z njimi skoraj v živo preko klepetalnice http://www.kulinarika.net/klepetalnica.asp Zaenkrat še v testni fazi. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

strukelck  

član od: 2.12.2002

sporočila: 91

17. nov 2005 20:24

Kulinarična Slovenija - dobra za dušo in telo! (Predvsem telo!!!) LP strukelck

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

17. nov 2005 21:40

Kulinarika je tako kot droga, ko enkrat začneš ne moreš odnehat. Moj je rekel, da bom morala na odvajanje..-)))) Sem vsak dan vsaj 5x tukaj gor in vedno se kaj dogaja. Kljub temu, da imam že dolg staž, še vedno veliko izvem in se naučim. Hvala vsem, še posebej Jerneju in Bojanu, ki tako uspešno krmarita tole barko. lp Julija Ja, tole z limono v mikrovalovki, bom pa jaz tudi preizkusila. Je ravno zrela za čiščenje. Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 17. nov 2005 21:42:42

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

18. nov 2005 7:48

Se strinjam z Julya...ta stran je kot droga..... Takoj ko odprem računalnik, pogledam na to stran, če je kaj novega napisano.. Všeč mi je čist vse na tej strani... od ocen, do slik, mnenja, forumi... Bravo !! Sodelavkam sem povedala za to stran in so navdušene ! MYCHELLE

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

18. nov 2005 8:27

Ja, stran je res "zakon". Tudi sama se pridružujem pohvalam. Predvsem pa so zadovoljni moji doma, saj se je pestrost in kvaliteta mojega kuhanja zelo izboljšala. Le včasih me vprašajo: kako pa se temu reče? Lep dan! Tina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti