Kam jesti v žalcu ali trojanah

pizamca  

član od: 23.6.2005

sporočila: 43

tema odprta - 10. nov 2005 13:57 | ogledi: 4.658 | odgovori: 5

Prosim, če mi kdo napiše kakšno gostilno na visokem nivoju v okolici Žalca in Trojan.

Najlepša hvala za pomoč!!!

pizamca

bbgg  

član od: 6.1.2003

sporočila: 24

10. nov 2005 15:57

Na tem koncu je najboljši oziroma na najvišjem nivoju penzion Raduha v Lučah. Res je malce s poti, vendar, če ti gre za vrhunski kulinarični dogodek, povezan s prijetnim okoljem in seveda z ustreznimi vini, je prava stvar. bbgg

nadjica  

član od: 28.9.2005

sporočila: 3

10. nov 2005 17:59

čao. baje imajo pod Trojanami ( če se pelješ iz Lj strani po stari cesti, preden se začneš vzpenjati proti Trojanam na levi strani ceste) zelo dober golaž! nisem preverila, ga pa priporočajo res pa je da tega verjetno ne iščeš lep pozdrav nadjica

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

10. nov 2005 18:55

pizamca, V šempetru in Ločici pri Vranskem imaš Štormana, V Levcu je po ribah poznan Asado, na Vranskem je gostilna Slovan, ne izgleda slabo, jedla pa tam še nisem. V Celju (Zagradu )je na res nivoju Gostilna Francl. Če imaš kaj posebnega, se je mogoče vredno peljati 10 minut dlje. Se mi mudi, če se kaj spomnim, še sporočim. Lp, Robida

Lingua  

član od: 28.10.2003

sporočila: 153

11. nov 2005 11:32

V Presarjih pri Polzeli prevovljena ribja restavracija (lepa okolica); Celje - pri Sparu Amerika LP M

bina  

član od: 13.12.2002

sporočila: 186

11. nov 2005 11:49

Mi smo zarnič jedli kar na Trojanah. Klasiko. Ocvrte lignje, otroka pa dunajskega. Smo bili zadovoljni. Pa še veliko dobiš, tako da smo nesli še domov.. Večkrat sem jedla že pri Asadu, ampak sem bila nazadnje dvakrat razočarana, ker se mi je po hrani grozno spahovalo.Mogoče sem naletala na dvakrat slabega kuharja. Na Štormana ne prisegam, ker se mo zdi preveč industrijska hrana. Francl je OK. Na novo je odprt Kmetec na Starem gradu in je baje tudi zelo vredu. Pozdrav

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti