Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

23. okt 2005 15:03

Pozdravljene! Imam krizo in to že ves teden. Vsak dan grešim. Sploh mi ne uspe priti v ritem, pa sem bila tako pridna. Kar groza me je stopiti na vago. Ne bom šla. Upam, da bom od jutri naprej bolj pridna, saj imam sadni dan. Lep preostanek nedelje vam želim. Migla

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

23. okt 2005 15:52

Res je sranje, ko telo vzame komando.Potem se ne moreš obvladovati in si kar lačen.Migla, tebi bo to uspelo preprečit.Danes se prepusti, jutri pa na sadje!! Lanes, tebi bo kmalu uspelo končat dieto in vse čestitke.Dosegla si, kar si imela v načrtu. Potolaži se, življenje teče naprej.Imamo, pa lepe spomine na najdražje!! Marjetka Cvetka, da te zebe?? Saj danes ni mrzlo?? helena45

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

23. okt 2005 18:03

Migla,tud jaz sem cel teden po malem grešila,celo danes,ko sem sadna.Tako,da nisi edina grešnica tukaj. Jaz sem jutri vodna in si že cel dan delam obljubo,da bom od jutri naprej bolj pridna. Torej,Migla,od jutri naprej bova pridni,kajne.Če ne boš,te bom kregala,ti boš pa mene. Od jutri naprej si bova nadeli svetniški sij in angelska krila in bova najbolj pridni 3MD-jevki na svetu. A velja.Ker si ti jutri sadna,jaz pa vodna,bova v torek skupaj beljakovinski. Helena,nč več me ne zebe.Sta prišla moja starša na obisk in smo grozdje obirali,potem sva šli pa z mamo še na en sprehod,tako da sem se prijetno ogrela.Res je bilo čudovito zunaj,sedaj pa bo že kmalu konec dneva in se bo počasi treba pripravit na nov delovni teden. Mejte se lepo! Marjetka cvetka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

23. okt 2005 18:11

Dušanka, ko bi ti vsaj lahko kako pomagale! Prvo je zdravje, potem ostalo. Najbolj ga cenimo, ko ga nimamo več. Ko bi vsaj bile zdrave, hujšale bomo že same, čeprav počasi, saj na hujšanje lahko vplivamo, ne nekatere stvari v življenju pa ne moremo. Marjetko cvetko verjetno zebe, ker je že preveč shujšala. Saj vem, da imam predolg jezik, ampak samo tukaj, ker me danes boli grlo. Mogoče je to posledica včerajšnjega klepetanja. Kaj bi šele odkrila, če bi se pogovarjala z vsako posebej! Lp riba-ribica

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

23. okt 2005 19:11

Saj res ne morem brez vas - tako ste dobre, da sem morala malo pogledat k vam, samo za 5 minutk. Hema, šen je nekakšna zastrupitev s streptokoki, jaz sem si zastrupila (Bog ve od kod) levo nogo in je od sredine bedra do mezinčka otekla, rdeča in zabuhla, da je je še enkrat več kot desne. Boli pa tako, da ne paše nič, na žalost niti polaganje na drug stol, kot poskuša pomagati Jaca. Žal je otečena in na dotik strahotno boleča pokrog in okrog, tako da je nekako edino znosno v postelji, pa še tam se vrtim kot vrtavka in iščem vedno nov položaj in hladen del postelje. Helena45, hvala za pesti in lepe misli. Majetka cvetka - saj bo.... Saby - bom upoštevala, ko bo možno... Lanes - bo upam čez 2 tedna boljše. Riba-ribica, samo čas in antibiotik, pa hladni obkladki delajo za mene. Migla, ne grešit preveč, a ni škoda za vse matranje prej. Pa hvala za sonček, ki si nam ga poslala, pa še toplejši dnevi se obetajo, tja do 22 stopinj. Punce, čudovite ste - hvala, ker me hrabrite. Sploh nisem občutljive narave, ampak takih bolečin pa še ne - najhuje je bilo v soboto in v noči na nedeljo - danes cel dan ležim in je še nekako znosno. Grem kar nazaj in mislim na vas, tako kot ve na mene. Hvala vsem! Dušanka

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

23. okt 2005 20:13

Marjetka cvetka in Migla, tudi jaz se vama pridružujem,ker naj bi bil danes sadni dan pa je bil vse prej kot to.Pa problem pri meni je ta da sem dala dol vsega skupaj že več kot sem kdaj upala(iz 110kg na 85kg) rada bi zgubila še 6kg pa mi ne uspeva preveč. Na živce mi grejo vse tiste "prijateljice",ki mi govorijo, da naj že neham hujšat ker bom zbolela in da sem že dost shujšala, in da se igram z zdravjem, Pa moja mami, ki jih ima tudi ene 20 preveč,Podpira me samo še moj zlati možiček, pa še to zato, ker ve da sem sitna, če se mi dan zaključi z kupom grehov.In danes je tak dan.Sem sitna.Mi je že obljubil, da bova jutri šla na Lubnik. Sem bila koj boljše volje. Dušanka, sem se malo pozanimala pri tastu kaj je to šen, pa je rekel, da TO JE PA VRAG, KER BOLI KOT HUDIČ.Sem potem cel popoldne mislila nate kako si boga. Drži se. Lanes, hvala za dobrodošlico, jaz te že kar nekaj časa poznam, ker sem vas že kar nekaj časa brala. Lp. hema

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

23. okt 2005 21:53

ČER bejbe! Eto, pa je moja seminarska tudi končana. Danes sem bila sadna, pa ve? Mi tako čisto ustreza, da imam ob nedeljah sadje, da ne grešim preveč... Grem zdaj v vodoravni položaj, lepo bodite! Nočka saby

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

24. okt 2005 0:20

Punce, se še spomnite nalin, ki je z dieto prekinila ker je zanosila? Včeraj je rodila 53 cm velikega in 3730g težkega sinčka Žana. ČESTITKE NALIN! tejčica

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

24. okt 2005 4:25

Lepo pozdravljene punce!! Danes smo na škrobu,koliko pač je nas.Nekatere so kar mrknile! Pogrešam Gogo,jesen, punce smo še skupaj?? Tudi tehtala sem se 81kg to se pravi -6kg.Kar dobro v treh tednih!Veliko let mi teža ni šla nikamor navzdol.Sedaj, pa upam, da mi bo uspelo.Veš Hema, tudi jaz sem imela pred 10 leti 105 kg.Potem sem shujšala s pomočjo športa na75kg,vendar sem pridobila nazaj in pristala na 87-88kg in to težo imela do danes, saj sem se trudila, pa ni šlo.Sedaj je prišel pravi čas in mislim, da mi bo uspelo.Tudi na hrano ne študiram, kar naprej, tako, da je lažje. Saby, bravo,za tabo je en uspešen in naporen dan!!Še jaz sem vesela, da si naredila seminarsko nalogo. Hema, to je čudovito, če si toliko spravila dol, še teh 6kg boš!!Samo bodi potrpežljiva,počasi se daleč pride.Vem, kakšna jeza te tare, samo to čist nič ne pomaga, še slapše je lahko.Kar pomiri se, boš videla, da bo prišel čas, ko bodo začeli kg padati.Moraš razumet telo, da se zelo upira,ker se zaloge praznijo.Želim ti,da še ti kg, počasi skopnijo.Samo jaz nikoli drugim ne razlagam, da hujšam, ker jim kar hitro uspe,da podležeš.Hvala lepa! Sedaj imam forum in je čudovita stvar,Ker gremo vsi proti istemu cilju!!In lažje razumemo druga drugo. Dušanka, želim, da čimprej okrevaš!!Koliko je vredno, da imaš zdravje!! Punce, ki ste vodne in sadne držim pesti!! Malin,vse čestitke tvojemu srečnemu dogodku!! Končujem in grem v službo!! Vam želim, čim manj grehov in uspešen , zadovoljen ,srečen dan!!! By,by!! helena45

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

24. okt 2005 5:15

Nalin čestitke! Helena, hvala za tvoje besede, sej zdajle je že bolje. Danes je nov dan, Zdaj pa delat.Komaj čakam, da bo konec šihta. lp hema

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti