Joj, ti rojstni dnevi...

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. sep 2005 11:08

Naslovnice časopisov ti brez problema presnamejo v knjižnicah, sicer pa tudi v arhivu kakega časoisa ne bi bil problem. Glede Večera ti lahko pomagam, pa tudi z Delom ne bi imela večjega problema, le nekaj dni prej bi morala vedeti, da pošljem na delo svoje tamkajšnje prijatelje. Mamamia To s puzzli pa je še ena super ideja, si jo res velja zapomnit! Naj se vsak sam sestavi!!! Mamamia mamamia

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

30. sep 2005 12:34

Mamamia hvala. Letos bom rabila to zadevo za 30 pomladi mojega partnerja. Če sama ne bom našla, bi te res prosila za pomoč. Se ti javim v primeru pomoči. Lep dan še naprej Maja

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

30. sep 2005 16:23

Jaz sem pa zadnje čase, tako za preganjanje dolgčasa, navdušila nad družabnimi igrami. In kadar se meni nekaj zdi fino podarim tudi drugim. Za trideseti rojstni dan sem prijatelju podarila Zofijin svet (intelektualna, zanimiva, humorna igrica), bil je navdušen. Bratrancu in njegovi punci sem podarila Kleopatro (družabna igra za dve osebi), še eni kolegici pa Mornarje. Vse te igre imam tudi doma in moram reči, da pridejo v dolgih zimskih večerih ravno prav. Suzi

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

30. sep 2005 19:43

Zofijin svet je res super, pravo razgibavanje možganov in preverjanje znanja. Midva imava še Brodolomce in se s prijatelji super zabavamo ob njih. lp, Marija

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

30. sep 2005 21:09

Heh, kar se tiče družabnih iger sva z mojim fantom že skoraj zasuta. Moj predragi vsake toliko pride domov s kako novo. Tako da imava poleg klasičnih monopolijev in šahov še Preprosto genialno (priporočam - super za male in velike), pa pomorščake, cezarja in kleopatro, moje ovčke tvoje ovčke (mišljena za otroke, a za odrasle ravno tako zabavna...), eno morje puzzel in še ne vem koliko drugih... Ko smo že pri igrah - konec oktobra (mislim da od 21. oktobra dalje) bo na gospodarskem razstavišču festival iger. Smo šli lani s prijatelji in smo se imeli bajno. V bistvu je to tridnevno igranje iger, kolikor ti jih srce poželi, zraven pa imajo tudi demonstratorje, tako da se lahko naučiš tudi novih iger. Tam imajo pult, kjer si lahko izposodiš katerokoli igro in jo lahko igraš dokler želiš. Pa tudi prodajali so vse igre (seveda ), če se prav spomnem, so bile nekaj cenejpe kot v trgovinah. Največ je bilo sicer staršev z otroki različnih starosti, ampak nismo bili edina odrasla družba med mizami. tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti