Sveže stisnjen sok iz surove zelenjave

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

tema odprta - 12. apr 2005 12:46 | ogledi: 3.792 | odgovori: 3

Vsak dan uporabljam Delfinov sokovnik.Večinoma stiskam sadje.Od zelenjave veliko uporabim korenje,poskusila sem po receptu z repo ,potem pa kar se zelenjave tiče nimam več idej.

Zraven navodil je priložen recept za sok iz surovega krompirja.Naj bi imel veliko zdravilnih učinkov.Kolikor je meni znano surov krompir zvišuje telesno temperaturo.Zanimajo me vaše izkušnje oz.mnenja.

In še eno vprašanje? Katero surovo zelenjavo bi lahko še uporabila?Kaj pravite o kolerabi,rdeči pesi...

l.p.

Vesna Leben

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

12. apr 2005 12:56

Sok iz rdeče pese,žlica medu in žlica limoninega soka,pa še zelo dobro za kri! terlikar 1

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

12. apr 2005 13:13

Še ena varianta soka rdeče pese: Ena rdeča pesa in eno jabolko, v sok lahko še žlićko medu...dobiš kozarec zdravja - še posebno dobro za krepitev imunskega sistema (preverjeno!) LP, V. Sporočilo je spremenil(a) VilmaS dne 12. apr 2005 13:14:15

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. apr 2005 13:27

Komarcek, kumare, buce, rumene in zelene, ce pa stiskas krompir ga pusti da se skrob usede na dno, ostanek pa popijes. Zelo dobro za zelodec. Jaz stiskam mono sadje in zelenjavo. Zdajle je sezona regrata. Na drobno narezanega dam v sokovnik in ga stisnem. Deci na dan, je pa zamudno. Ostalo pa tako kot so napisale, le da jaz nicemur nic ne dodajam. lp Vesna Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti