Top five

Szdenka  

član od: 22.10.2003

sporočila: 220

8. dec 2005 14:00

Oliva, kaj je to blender??? Zdenka

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

8. dec 2005 15:17

Tista visoka plastična ali steklena posoda, ki ima na dnu nožek, pod njo je ohišje. Pri nas ga največ uporabljamo za sadne sokove - sadje se zmelje z dodatkom vode ali mleka. Lahko ga uporabljaš za mletje ledu. LP

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

8. dec 2005 15:28

Ima veliko obratov, tako da dobro zmelje od jajčne lupine naprej. Pri pripravi kremastih juh je nepogrešljiv (grahova, porova, fižolova). Pa za sadne jogurte in sokovi vse vrste so čudoviti. Nepogrešljiv za mletje sladkorja. Tudi sladoledi, narejeni direktno iz ledu so baje dobri, vendar nisem njihov ljubitelj, zato tega ne delam. lp oliva

alex5kids  

član od: 1.11.2005

sporočila: 13

10. dec 2005 20:52

ker (na zalost) ne zivim v Sloveniji so moje navade malo razljicne za mene ni dneva brez Senseo aparat za kavo potem ožemalnik citrusov pralni in susilni stroj mikrovalovka zelim si pa pomivalni stroj, ampak nimam dovolj prostora alex5kids

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti